Rehabilitacja w szpitalu

Zaczęty przez teresa, 10 Czerwiec 2010, 22:13:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

teresa

Witajcie
Dziś zakończyłam pobyt, na oddziale rehabilitacji neurologicznej, na którym przebywałam od 18 maja z przerwami na przepustki weekendowe. Szpital położony jest w lesie na obrzeżach Radomia i właściwie przypomina sanatorium. Miałam dużo zabiegów, a mianowicie: kąpiele perełkowe, masaż 4-ch kończyn, krio na kończyny dolne, prądy Nemeca na kręgosłup L-S, prądy Tens i Solux na kręgosłup C, ćwiczenia w odciążeniu stawów biodrowych i ćwiczenia na przyrządach. Po zabiegach cały wolny czas spędzałam na dworku spacerując lub popijając kawkę na ławeczce, raj na ziemi :D Wracam do tego szpitala od 6 lat z ogromną przyjemnością, lekarze i cały personel to bardzo mili i chętni do pomocy ludzie. Spotykam tam pacjentów spoza Radomia, dlatego też polecam ten szpital chorym z woj. mazowieckiego. Po takim pobycie i zabiegach odczuwam poprawę zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym i bardzo żałuję, że już się ta sielanka skończyła.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany rehabilitacją w tym szpitalu chętnie podam namiary i wskazówki jak postąpić, aby się tam dostać, a naprawdę gorąco polecam :)