Co przyjmujecie na rozszerzenie oskrzeli?

Zaczęty przez Aleks, 28 Czerwiec 2010, 20:49:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aleks

Co przyjmujecie na rozszerzenie oskrzeli?  Mam Symbicort jak na astmę i myślę, że nie bardzo mi służy. Pogorszyła mi się mowa, a w płucach wilgotno. Proszę o pilne wypowiedzi, mam kłopoty z tym oddychaniem i skurczami. Byłam u lekarza, ale szkoda gadać. Niczego specjalnie się dowiedzieć nie idzie, pytania zapisuję na kartce szczegółowe a odpowiedzi mam durnowate.

anna01

Moja Mama bierze ACC 600 - pół tabletki 2 razy dziennie. To pomaga rozrzedzić wydzielinę.

Aleks

Dziękuję Ci Olu za podpowiedż. Coś cisza po Walnym Zgromadzeniu. Ja mam już trochę lat i jak czytam o młodych to mi serce pęka. Jestem pogodzona ze swoim losem . hm...jeśli można się pogodzić. Mam inne schorzenia bardzo poważne i jestem wdzięczna Bogu, że i tak daje mi siłę. Kiedyś pisałam tu trochę weselej, ale wyciapałam się z forum dobrowolnie. Może pamiętasz? np o motorach itp.

Pawel

Walne konczy sie 30ego bo do tego czasu czekamy na glosy listowne :). Wtedy przedstawimy oficjalnie jak bylo, dyskusje, fotki itp.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl