Zielone drzwi i reportaż

Zaczęty przez kajka, 26 Sierpień 2010, 22:19:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

właśnie mignęły na pasku kolejne tematy i o 10:30  ma być o rewolucjach kulinarnych, może jednak ma być o 11:30 ?
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

mariam

Myślę, że ten program z Kajką będzie o 10:40

ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

KLEA

Witaj,
wlaśnie oglądalam,
ślicznie wyglądasz ,tyle radości w Twoich oczach.
gratuluje Ci odwagi i wystąpienia.
Zastanawiem się dlaczego P. Daria zabrala Twój czas antenowy?
pozdrawiam

ANNAcórkaDANUTY

Ze wzruszeniem oglądałam program, życzę każdemu takiej radości w oczach.
Pozdrawiam Cię Kasiu.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

Wiktoria

Oglądam i płaczę ;(;(;( w całej tej swojej niepełnosprawności emanuje od Ciebie ciepło, radość i optymizm! Jak widzę Ciebie, widzę Ojca.... alfabet, słomka, masaż dłoni, stóp.... płakać się chcę, że ta okrutna choroba dotknęła nas, nasze rodziny, naszych bliskich.
Uważam, że osoba zaproszona do studia powinna rozmawiać na temat SLA!

pozdrawiam  

Bogus


ANNAcórkaDANUTY

to prawda, za mało było o SLA, w studio mogli kontynuować temat. Jestem wdzięczna Pawłowi i innym za to, że powstał ten portal, bo dzięki niemu można poznać to okropieństwo jakim jest ta choroba i "przygotować" się na trudniejsze chwile jakie czekają.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

teresa

Kasiu Ty mnie w tym reportażu nie zaskoczyłaś bo taką Ciebie znam z naszych kontaktów i z forum, pełną ciepła, uśmiechu, pogody ducha mimo zmagania się z bestią :D :-*
Jednak jak poprzednicy mam duży niedosyt bo za mało było o Tobie, a Pani redaktor nie pokusiła się nawet o krótką informację co to jest SLA i na czym polega. Telewidzowie, którzy o tej chorobie nigdy nie słyszeli, nadal nie mają zielonego pojęcia "z czym to się je", szkoda, wielka szkoda... :( :( :(

ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(


kajka

kochani,
mam ogromny niedosyt ;odpowiedziałam im korespondując na mnóstwo pytań ;nie było w reportażu w ogóle o forum ,ani o Indiach i bardzo mało o książce ;zgadzam się, że powinni kontynuować temat sla ale też więcej o chęci życia wbrew chorobie  :)
http://zielonedrzwi.onet.pl/1626621,relacje.html
tam można zamieszczac komentarze; myślę ,że byłoby super gdybyście napisali swoje opinie; może jak zobaczą duży odzew ,coś z tym zrobią ...
dziękuję wszystkim za wsparcie
buziaczek
kaśka

anna01

KASIEŃKO! JESTEŚ NIESAMOWITA!!!!!

ANNAcórkaDANUTY

Napisałam co myślę i czekam na publikacje swojej wypowiedzi. Tak myślę o programie i zastanawiam się o co im bardziej chodziło: pokazać dzielną kobietą, która choruje i napisała książkę przy pomocy głowy czy porozmawiać o zwalczonym raku i pięknej pracy charytatywnej z dziećmi a przy okazji zebranie sms na fundacje? Serce boli, gdy się patrzy na te chore maleństwa, ale skoro podjęli się tematu SLA dlaczego nie pokazali wszystkiego? Do czego im Twoje Kasiu opowieści o których piszesz?
Przepraszam za mój ton ale jestem bardzo rozżalona.
Pozdrawiam wszystkich czytających a Tobie Kasiu dziękuję, że jesteś.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

kajka

 :) a ja dziękuję wam wszystkim!  :-* :-* :-*

marek

Teraz obejrzałem....niesamowity reportaż
pozdrawiam i życzę mocy

Wiktoria

a mnie zastanawia cenzura tych komentarzy? co to znaczy w dzisiejszym świecie? poszło już wiele komentarzy, a jak na razie nie ma nic, zobaczymy czy to opublikują

ANNAcórkaDANUTY

dokładnie, ja napisałam wczoraj ok 21-szej, mamy kolejny dzień 9 rano i nic nie widać, chyba mój wpis się komuś nie spodobał. Zobaczymy czy opublikują, prawda widocznie kuje w oczy.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

teresa

#38
żaden komentarz nie został to tej pory opublikowany  i sądzę, że tak zostanie. Po prostu nasze komentarze nie odpowiadają telewizji TVN więc po co mają sobie popsuć opinię?
żenada, nie liczy się szary człowiek tylko osoby medialne, które poprawiają im oglądalność!

kajka

kochani,
jeżeli pozwolicie wyślę wasze uwagi mailem na adres redaktora,z którym korespondowałam  :)