Jak szaleć to szaleć

Zaczęty przez kajka, 04 Październik 2010, 17:41:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jola

Kasiu,podziwiam Cię z całego serca! Gratuluję!

anna01

Kasiu, napiszę krótko - jak to kiedyś sam Wiśniewski nadużywał tego słowa: Jesteś zajebista!  ;D

aneta

Kasiu!
Jestes WIELKA-Gratuluje z całego serca!!!

isia

Nie widziałam programu :( :( :( można prosić o jakiś link?


izaksiazek

Kasiu! Gratuluje.Dodajesz i nam siły do walki.Jest bardzo ciężko,ale nie można się poddać.Nie zrozumie naszej walki ktoś ,kto tego sam nie przeżył.Jedz i doczekaj się cudu,na co i ja liczę.

RILU

#46
Aby obejrzeć to video z linku ,TVP żąda opłaty technicznej ???
Może ktoś wrzuci to na posta ?
http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/opowiedz-nam-swoja-historie/wideo/16112010/3128644
pewnie sprawdzają IP

Aby obejrzeć ten program należy wnieść
opłatę techniczną

Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd.

Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. Umożliwia ona oglądanie wszystkich materiałów wideo na tvp.pl (oprócz materiałów płatnych dostępnych na vod.tvp.pl, transmisji na żywo ze Speedway Ekstraligi i materiałów niedostępnych ze względów licencyjnych) nieograniczoną ilość razy. Inne treści na tvp.pl, w tym program tv, informacje o programach, zdjęcia, ankiety, quizy są dostępne bezpłatnie.
Jak korzystać?

   * Zarejestruj się i zaloguj na tvp.pl
   * Wejdź na stronę swojego profilu i przejdź do działu opłata techniczna. Wybierz jej rodzaj i dokonaj płatności.
   * Po wniesieniu opłaty technicznej otrzymasz kod, który należy wprowadzić w oznaczonym miejscu na stronie swojego profilu.
   * Po wprowadzeniu kodu można oglądać wybrane materiały na tvp.pl
   * Przy ponownym wejściu na portal wystarczy zalogować się w dwóch miejscach : na stronie tvp.pl i na stronie tvp.info - bez konieczności ponownego wpisywania kodu

Uwaga: sprawdź, czy twój komputer spełnia wymagania techniczne do odtwarzania wideo na tvp.pl
Więcej informacji znajdziesz tutaj


Taki tekst otwiera się na tym linku.
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

ANNAcórkaDANUTY

Rilu,
u mnie otwiera się bez opłat.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

gosiab

Kasiu,
z całego serca gratuluję!!!


dommagda

Kochana Pani Kasiu absolutnie nie jest Pani głupia!Oglądałam ten program,jest Pani niesamowita!Wysłałam przed chwilą maila do Pani,bardzo proszę o odczytanie.

dommagda

Kasiu bardzo się cieszę,że udało Ci się wygrać te pieniądze.Wiesz,jak na Ciebie patrze,jak czytam Twoje słowa to się wstydzę,że czasem jestem taka głupia,że przejmuję się bzdurami,tracę cenny czas na bzdury.Jesteś ołówkiem w rękach Boga,ale jakże cudowny rysunek powstaje z tego ołówka...

HALINECZEK

droga Kajko nie przejmuj tym co mowia niezyczliwi -to zwykla zazdrosc
trzeba korzystac z kazdej szansy powodzenia
wszyscy czekamy na cud

Truperiados

Cytat: RILU w 17 Listopad 2010, 22:35:54
Aby obejrzeć to video z linku ,TVP żąda opłaty technicznej ???
...
pewnie sprawdzają IP

Rilu, niestety masz rację. Sprawdzają skąd pochodzi dane ip. Jeśli jest spoza Polski, każą sobie płacić...

Ps.
Wiem, że odpowiedź późna. Jakoś nie wpadło mi to wcześniej w oko.