But grzewczy?

Zaczęty przez bogna, 23 Październik 2010, 14:15:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bogna

Witam,
znalazłam w internecie coś co nazywa się but grzewczy. Może ma ktoś doświadczenie czy jest skuteczny??

Pozdrawiam cieplutko :)

marek

#1
Pomyślałem że dobry prezent dla mamy pod choinkę.Teraz wspomagamy się termoforem do ogrzania stóp.Co Wy na to?W sklepie medycznym w Głogowie kosztuje 240zł,przez internet taniej.
pozdrawiam

Maria

Marku
cyt."Ostrzegam przed podgrzewaniem nóg elektrycznym kocem. Tak nabawiłem się odleżyny na pięcie. Lepiej zastosować rady Pawła."
http://mnd.pl/forum/index.php/topic,718.0.html
W ub. roku w JYSK kupiono mi skarpety puchowe z antypoślizgową podeszwą i dobrze ogrzewają nogi w pościeli. Wada – nie sprawdzają się na wózku, pod podeszwą nie ma puchu.
Aktualnie mają na nie promocję i kosztują 13,50zł
pozdrawiam
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

bogna

Witam,
ma on zalety i wady. Nie polecam osobom, które mają całkowity niedowład, bo rzeczywiście zdarza sie ,że może parzyć gdy stopa albo palce mocno przylegają. Zaletą jest na pewno to, że rozgrzewa stopy stopniowo i w moim odczuciu bardziej trwale niż termofor.

cieplutko pozdrawiam:)

marek

#4
A ja ten but grzewczy kupiłem dla mamy pod choinkę ;D,a opinię wystawię później,jak sprawdzimy przydatność,znaczy się mama wystawi opinię ;).Najbardziej marznie w stopy po porannej toalecie,wtedy opiekunki używają termofor,raczej nie poparzy,bo da znać jak co.
W sklepie medycznym 240zł,a na alegro wyniosło mnie 107zł.;tzn.90zł.+17zł.przesyłka.
pozdrawiam
ps.  mam nadzieję że ten but okaże się oki i mama ucieszy się z prezentu ???

marek

 But grzewczy na razie sprawdza się,mama zadowolona z prezentu i ,,nowych butów",zakłada po kąpieli rannej,ogrzewa stopy,a w trakcie dnia rzadko,widocznie ciepło w nogi ;).
pozdrawiam