Gdy przychodzi ból Pan Bóg jest jeszcze bliższy

Zaczęty przez ANNAcórkaDANUTY, 01 Październik 2010, 17:06:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

Witam Wszystkich serdecznie,
Zadaje sobie pytanie dlaczego zachorowała moja mama? Wiele wycierpiała w życiu a teraz znów przed nią bolesny czas.
Ostatnio jedna z naszych Klientek dała mi wiele do myślenia, kupując medalik Matki Boskiej Szkaplerznej i zwracając moją uwagę na znaczeniu tego medalika. Szkaplerz nie jest mi obcy a jednak - teraz jego znaczenie nabrało sensu i dotknęło głębi serca. Wierzę, że Pan Bóg stawia na naszej drodze ludzi którzy są znakiem Jego miłości i dają nam powody do "zatrzymania się" i przemyśleń.
Pragnę się podzielić z Wami tymi myślami i wkleić modlitwę do Matki Boskiej.
Jeśli komuś pomoże mój wpis na forum to będzie to dla mnie radość. Wspólna modlitwa to potęga.
Gdy nosimy medalik i modlimy się do Matki Bożej Ona obdarza otuchą i błogosławieństwem szczególnie, gdy przychodzi koniec naszego ziemskiego życia.

Modlitwa do Matki Bożej Szkaplerznej

O najwspanialsza Królowo nieba i ziemi! Orędowniczko szkaplerza Św., Matko Boga! Oto ja, Twoje dziecko, wznoszę do Ciebie błagalne ręce i z głębi serca wołam do Ciebie: Królowo szkaplerza Św., ratuj mnie, bo w Tobie cała moja nadzieja.
Jeśli Ty mnie nie wysłuchasz, do kogóż mam się udać? Wiem, o dobra Matko, że Serce Twoje wzruszy się moim błaganiem i wysłuchasz mnie w moich problemach, gdyż Wszechmoc Boża spoczywa w Twoich rękach, a użyć jej możesz według upodobania. Od wieków tak czczona, najszlachetniejsza Pocieszycielko strapionych, powstań i swą potężną mocą rozprosz moje cierpienia, ulecz, uspokój mą zbolałą duszę, o Matko pełna litości! Ja zaś wdzięcznym sercem wielbić Cię będę aż do śmierci. Na Twoją chwałę w szkaplerzu św. żyć i umierać pragnę. Amen.


Łączę się z Wami w piątkowej wspólnej modlitwie.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(