czy ma ktoś do oddania Rilutek?

Zaczęty przez ANNAcórkaDANUTY, 05 Luty 2011, 15:35:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

Witam,
Piszę z prośbą, czy ma ktoś Rilutek do oddania? Wydatek 250 -300zł  przy małym zarobku jest dla nas, bardzo dużym wydatkiem, a mamy małe dzieci, które ciągle coś potrzebują, bo rosną.
Chcemy pomóc mamie, którą nie stać na kupienie leku, który od jakiegoś czasu bierze.
Będę wdzięczna za choć jedno opakowanie. Koszty przesyłki oczywiście pokryję.
Z góry dziękuję.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

marek

Ania,powiedz Mamie niech zbiera faktury za leki,przy rozliczeniu rocznym odpisze.
Nam za leki wpada ok.1000 zwrotu.No i patrz;;już na 3 miesiące na Rilutek będzie ;)
pozdrawiam i pozdro dla Mamy

ANNAcórkaDANUTY

Marku, lekarz nie dał mamie recepty, mam nadzieje, że po pobycie kilkudniowym w szpitalu (na badaniach) wypiszą receptę. Po za tym to wydatek teraz a rozliczenie jest w przyszłym roku. To długi i nie pewny czas a pieniążki są potrzebne teraz. Mamy trudną sytuacje finansową i stąd ta prośba.
Pozdrawiam Ciebie i Twoją Mamę
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

anna01

Aniu: Bez recepty nikt nie sprzeda Ci riluteku. A czy warto go w ogóle brać? Poczytaj tu opinie o nim na forum. Moim zdaniem - to zbędny wydatek. Jak Mamulka go odstawiła - nie zauważyliśmy żadnej różnicy.

ANNAcórkaDANUTY

udało mi się zdobyć od dobrych ludzi Rilutek, za co jestem bardzo wdzięczna. Czytałam o tym leku, ale naiwnie mam nadzieje, że da mamie choć trochę dłuższe życie.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(