Zmarł prof. Hubert Kwieciński

Zaczęty przez mnd.pl, 07 Kwiecień 2011, 14:01:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Profesor Hubert Kwieciński, specjalista w dziedzinie neurologii, autor wielu prac i publikacji naukowych i dydaktycznych. W latach 1990-2011 piastował stanowisko kierownika Katedry i Kliniki Neurologii I Wydziału Lekarskiego. Przez dwie kadencje pełnił funkcję konsultanta krajowego w dziedzinie neurologii. Zajmował się w dużej mierze problematyką SLA. Niedawno rozpoczął współpracę z naszym stowarzyszeniem.


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1302177685&archive=&start_from=&ucat=&

teresa

Tak mi przykro:( To wielka strata dla polskiej medycyny dla pacjentów i  dla naszego stowarzyszenia :(

Pokój Jego duszy [']['][']

RILU

Profesor Hubert Kwieciński, specjalista w dziedzinie neurologii i wspolnaukowiec
Max Planck Instytutu.
Bardzo ceniony w Niemczech ,szczegolnie przez naukowcow z Berlin Charite.
Bardzo mi przykro  :'(
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

marek

..wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie..

anna01

#4
Ogromna strata  :'(
[']...

Ankaj

przykro mi ....dr Tomik ...dr Kwieciński....dwie osoby które walczyły z tą bestią ...mam nadzieję ze teraz z góry będa pomagac i czuwać nad swoimi pacjentami i postepami w tej walce...
Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie...

elunia

Profesor Kwiecinski byl na obchodzie , gdy leżałam w oddziale nerologii przy ul. Banacha
kazał w karte wpisac  lek Rulitek, zeby mi doktorzy przepisali jak wypisawana do domu
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..


poniek

... dr Tomik, prof. Kwieciński Wielcy, Wspaniali. Kto jest teraz z nami Pawle?

pozdrawiam
poniek