Humor

Zaczęty przez marek, 01 Maj 2011, 18:29:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiesia_m

#140


wiesia_m


weisena

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili,
Pokaż, że się mylili

Gabriel

PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

Gabriel

UCHWAŁA
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło. 
— Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować.
Uchwałę przyjęto jednogłośnie.
Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka. — Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia
— widzę — gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków.
Na mównicę wchodzi Francuzka. — Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia widzę — pierze majtki. Owacje na stojąco.
Na podium wchodzi Rosjanka.— Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia — nic nie widzę, drugiego dnia — nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia zaczynam widzieć na prawe oko.
                            *Zniechęcony bezbarwnym życiem erotycznym mąż mówi w łóżku do żony:
                            - Dlaczego nigdy mi nie mówisz, kiedy masz orgazm?
                            Żona, rzucając mu obojętne spojrzenie, odpowiada:
                            Bo cię nigdy wtedy nie ma w domu...
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

RILU

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Ogaruus

Najpopularniejszy filmik wśród studentów podczas tegorocznej sesji:
https://www.youtube.com/watch?v=jfsVckr77xI
może kogoś rozśmieszy przypominając sobie doświadczenia z Polską edukacją.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Gabriel

75- latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia.
Lekarz dał mu słoiczek i powiedział: - Proszę wziąć ten słoiczek do domu i przynieść na jutro dawkę spermy.
Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia czysty i pusty słoiczek lekarzowi na biurku.
- Doktorze, to było tak: Najpierw próbowałem prawą ręką, i nic. No to spróbowałem lewą, i też nic. Więc poprosiłem o pomoc żonę, i ona próbowała prawą ręką, a potem lewą ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami, najpierw ze sztuczną szczęką, potem bez sztucznej szczęki, ale wciąż nic.
Zawołaliśmy nawet panią Helenę, naszą sąsiadkę. I ona też próbowała - najpierw obiema rękami, potem pod pachą, nawet próbowała go ściskać kolanami. No i nic !
- Zawołaliście państwo sąsiadkę??? - pyta zszokowany lekarz.
- Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika.

Wszystko stracone... nawet w łóżku...
- Kiedyś trzymałeś mnie za rękę, kiedy byliśmy młodzi.
Mąż bierze ją za rękę, a potem odwraca się i zasypia.
Ledwie zasypia, słyszy żonę:
- Miałeś również zwyczaj mnie pocałować.
Trochę zirytowany, daje jej buziaka w policzek i
odwraca się do snu. Kilka minut później słyszy:
- Czasem nadgryzałeś mi szyję.
Rozdrażniony mąż odrzuca nakrycie i gwałtownie wstaje, zdenerwowany. Zaskoczona żona go pyta:
- Ale gdzie ty idziesz?
Mąż odpowiada: - Po zęby !!!
Jeśli wysłałem tą wiadomość w dużym formacie, to abyście nie szukali okularów.
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

RILU

#148
Nazwy Firm i Barów na fotografiach










Wyraz PUDLISZKI kojarzy mi się z rasą psa - PUDLEM lub z Podłością .Gdyby zamiast PUDLISZKI nazywaliby się PODLISZKI To się lepiej kojarzy -jakby z podlizywaniem ,co za tym idzie ..Mógłbym powiedzieć ,że fajna nazwa ,tylko palce lizać  :D
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Gabriel

Oto jak można leczyć migrenę metodą Kalego. Oryginalne podejście do
cierpiącego pacjenta, no i jaka współpraca
pozdrawiam

Coming Soon !! Obama Care- New Treatment for Migraine Head aches
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

Gabriel

#   Dziadek zagląda w sobotę do pokoju wnuczka, a ten jak zwykle siedzi przy komputerze.
– Ojej, znowu sobota, a Ty siedzisz w domu, ja w twoim wieku żadnej soboty nie popuściłem, zawsze musiałem mieć jakąś dziewczynę.
– Co? w moim wieku, teraz dziadek nie może.
– Och, synu ja już dawno nie mogę.
– Co , dziadek teraz są  takie lekarstwa że hej.
– E, mi już nic nie pomoże.
– No to, założymy się o1 tys. zł. Że pomoże.               
– Nie wygłupiaj się, no dobrze spróbuję, ale pieniądze dam po.
– Dobra, dobra.
Na drugi dzień dziadek daje pieniądze wnuczkowi.
– Ależ dziadek ja żartowałem a, poza tym miało być 1 tys. a, jest zaraz.. 10 tys. ! 
- Resztę  masz  od  babci  w  dowód  wdzięczności.

W wypadku giną cztery zakonnice. Trafiają do nieba, w bramie św. Piotr pyta się pierwszej,
– Czy zgrzeszyła ?  Ta czerwona odpowiada, że tylko dotykała penisa palcem.             
– Umocz ten palec w święconej wodzie i idź dalej. 
– A ty, Droga córko zgrzeszyłaś – pyta się drugiej – No, ja go trzymałam w dłoni. 
-  Umocz tą dłoń w święconej wodzie i idź dalej.
A czwarta z zakonnic odpycha tę trzecią i krzyczy – Nie wezmę tej wody do ust, jak ta przede mną będzie w niej moczyła dupę !.

W rosyjskiej szkole nauczycielka przyniosła do klasy w słoiku dżdżownicę. I pyta się wszystkich, - ,,Czto, eto?, - Klasa milczy, nikt nie wie. Coraz bardziej wściekła nauczycielka przywołuje siebie kolejnych uczniów i nikt nie wie. Wreszcie groźnie woła najlepszą uczennicę, i pyta przez zęby, - ,,Czto, eto"?, - dziewczynka dokładnie ogląda i mówi przestraszona, - ,,Nie wiem", - Rozwścieczona nauczycielka wydziera się, - ,,Och, wy durnie to ja was tyle lat w dzień w dzień uczyłam, a wy nie wiecie, Czto eto?, - szczerze zdziwiona dziewczynka odpowiada, - ,,Och, eto Lenin"?!
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

JAMI

hahahahahahahahaha.Konam ze śmiechu.

Gabriel

PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

Gabriel

- Panie doktorze - żali się facet seksuologowi. - Moja żona zupełnie straciła zainteresowanie seksem.
- No tak... Dam panu takie pastylki, które działają na kobiety. Proszę niepostrzeżenie wrzucić jedną do napoju.
Wieczorem, kiedy żona poszła po kolację, mąż wrzucił pastylkę do filiżanki żony. Czeka, czeka i nic. Żadnej reakcji. Zaproponował więc wino, wrzucił żonie do kieliszka drugą pastylkę, a sam też postanowił łyknąć jedną. Położyli się spać. Nagle żona zaczyna się przeciągać i mruczy namiętnie:
- Misiu, jak ja potrzebuję mężczyzny...
Mąż przerażony, bo dzieje się z nim coś niedobrego, szepcze:
- O rany, ja też...

Test z Wanną
Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym zapytałem dyrektora w jaki sposób rozpoznaje się, czy pacjent powinien być hospitalizowany.
"Więc" - powiedział dyrektor -  "napełniamy wannę wodą i następnie wręczamy pacjentowi łyżeczkę, kubek oraz wiadro, prosząc go, aby opróżnił wannę".
"Ach, rozumiem" -  odpowiedziałem -  "Normalna osoba użyłaby wiadra, bo jest większe niż łyżeczka i kubek".
"Nie" - powiedział dyrektor - "Normalna osoba wyciągnęłaby korek. Chcesz łóżko przy oknie?".
Tylko sprawdzam

PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

weisena

Cytat: Gabriel w 24 Kwiecień 2014, 11:39:02
Test z Wanną
Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym zapytałem dyrektora w jaki sposób rozpoznaje się, czy pacjent powinien być hospitalizowany.
"Więc" - powiedział dyrektor -  "napełniamy wannę wodą i następnie wręczamy pacjentowi łyżeczkę, kubek oraz wiadro, prosząc go, aby opróżnił wannę".
"Ach, rozumiem" -  odpowiedziałem -  "Normalna osoba użyłaby wiadra, bo jest większe niż łyżeczka i kubek".
"Nie" - powiedział dyrektor - "Normalna osoba wyciągnęłaby korek. Chcesz łóżko przy oknie?".
o rany, byłam w psychiatryku, uhahałam się na maxa :) Miałam łóżko przy oknie :) Ale nie musiałam wanny opróżniać, bo wanny nawet nie było :P

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili,
Pokaż, że się mylili

Gabriel

C I A S T O        M I Ł O Ś C I
                 - 2 śmiejące się oczka
                 - 2 zgrabne  nóżki
                 - 2 kochane  rączki
                 - 2 kontenery   mleka
                 - 2  jajka
                 - 1 miska do mieszania wyścielana futerkiem
                 - 1 twardy  banan
1. Spójrz głęboko w śmiejące się oczka.
2. Rozdziel dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami.
3. Ściskaj i masuj kontenery z mlekiem bardzo  delikatnie,  aż wyścielana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona, sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem.
4. Delikatnie dodawaj twardego banana do miski, pracując nim w przód i w tył aż do ubicia piany.
(Dla lepszych rezultatów wyrabiaj w międzyczasie kontenery z mlekiem)
5. Gdy temperatura wzrośnie wsuń banana głęboko do miski i nakryj jajkami.
(pozwolić aby wszystko przesiąkło – byle nie przez całą noc)
6. Ciasto będzie gotowe gdy banan stanie  się  miękki.
Powtarzaj   kroki   od   trzeciego  do  piątego  lub zmieniaj   miski   do   mieszania.                             
UWAGA!:  Jeśli  pieczesz  w   nieznanej   kuchni wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu.
Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu.  Jeśli, Ciasto  zbyt  urośnie,  ulotnij  się  z  miasta.

Trzeba jaja wyjąć z wora, pomalować, pofarbować i kobiecie dać spróbować,
żeby potem nie gadała, że na święta jaj nie miała.

                             Dlaczego plemniki mają ogonki? 
                             Żeby łatwiej było je wyjąć spomiędzy zębów ...
PANIE
podtrzymuj moje życie
gdy upadam
gdy siły brak
a lęk spowija moje serce

marek


wiesia_m

W którą stronę kręci się wirująca dziewczyna?

https://www.youtube.com/watch?v=V5KV8d_8QwI

teresa

Cytat: wiesia_m w 26 Kwiecień 2015, 21:35:58
W którą stronę kręci się wirująca dziewczyna?

https://www.youtube.com/watch?v=V5KV8d_8QwI
Dziewczyna zaczyna się kręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara i tak samo kończy, ale wielokrotnie zmienia ruch na przeciwny do wskazówek zegara.
Wniosek: mam bardzo sprawny mózg,  tylko mi pogratulować :D

paliwoda010

jeżeli będziecie patrzeć na cień stopy to będzię ona wielokrotnie sie zmieniać ;p