System Sensor - okno na świat!

Zaczęty przez mnd.pl, 05 Czerwiec 2011, 14:40:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

marek

No tak Panie Romanie,zoom działa! ;D w ustawieniach trzeba poustawiać.Tylko skąd te zrxuty pamięci po uruchomieniu Systemu Sensor?Ale to pewnie coś u mnie w kompie.A okno do pisania Pan zrobi?? ;) tak aby chorzy i opiekunowie nie musieli wchodzić w inne programy.
pozdrawiam

marek

http://mnd.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=52.0;attach=128
a np. taka tablica(no oczywiście jak dałoby radę z możliwością powiększenia tablicy i liter) i już nie trzeba wchodzić np w Open Office czy inny program do pisania.
pozdrawiam

romantv

Witam i dziękuję za odpowiedź, oczywiście że istnieje możliwość dodania okna. Jednak układu klawiatury już nie zmieniam.
Pozdrawiam

romantv

Uwaga

Proszę o kontakt osób, które nabyły System Sensor wersja V3 lub V4.

www.systemsensor.pl


mab5

Panie Romanie, a czy mógłby Pan sprawdzić, czy na pewno działa przycisk Przełącz Okno na Panelu Programów?
pytam, bo mi w tym miejscu nie zadziałał ani razu a bez problemu działa w Panelu Myszy.
Zrobiłam dziś pierwsze podejście do wersji 1.8. Wcześniej chyba brakowało mi odwagi i strach, ze znów się nie uda był silniejszy ode mnie....
Współpraca pomiędzy programem a mną wypadła ku mojej uciesze dość poprawnie, jutro spróbuję czy tato da radę...
ale za aktywnym oknem do pisania będę dalej postulować :)))
Pozdrawiam
:))

romantv

#105
Witam serdecznie, miał Pan racje z:

Cytatczy na pewno działa przycisk Przełącz Okno na Panelu Programów?
pytam, bo mi w tym miejscu nie zadziałał ani razu a bez problemu działa w Panelu Myszy.

Obecnie program poprawiłem i w wersji 1.9 działa poprawnie. Proszę dalej testować program i dzielić się na forum swoimi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam. :)

PS
Co do okna to proszę się przypominać, obecnie mam sporo pracy. Jak się uspokoi to zrobię dodatkowe okno, choć ja nie jestem przekonany do niego.

RILU

Romanie 
też doceniam twoje zaangażowanie i pomoc chorym ,gratuluję  tobie
super :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Lucyna

Witam Państwa,
pożyczyliśmy z fundacji do testów system sensor w wersji V2. Siostra po dwóch godzinach oswajania się ze sprzętem i programem, świetnie radziła sobie z obsługą komputera i telewizora. Czujnik zamontowaliśmy siostrze do brody.
Dziękuję Fundacji i Pani Ewie za umożliwienie wypożyczenia i przetestowania tego urządzenia. Zamówiliśmy System Sensor i mam nadzieję, że teraz siostrze będzie choć odrobinę lżej. Odwagi, testujcie...... warto.
Pozdrawiam
Lucyna Biega

irena

Gdzie można pożyczyć system sensor do testowania????????,Jeżeli ktoś z chorych używa to napiszcie jak się sprawdza??????

Beatka

Mój mąż korzysta z System Sensor V2 od kilku miesięcy. Jest super!!!!!

Pozdrawiam, Beata

romantv

#110
Witam,
pragnę poinformować Państwa, że wersja "System Sensor" V5 współpracuje ze wszystkimi odbiornikami telewizyjnymi również obsługuje dekodery satelitarne, cyfrowe oraz telewizji kablowych. Posiada osobny pilot do obsługi TV i osobny pilot do obsługi dekoderów. Obsługa i programowanie centralki systemu (uniwersalny pilot) jest bardzo prosta.
Wersja V5 jest obecnie najnowszą wersją, która posiada sporo nowych rozwiązań przydatnych przede wszystkim dla opiekunów, a co za tym idzie również dla osób niepełnosprawnych.

Roman Biadała

anula680

#111
Witam!
Jestem w trakcie załatwiania dofinansowania do sprzętu komputerowego dla męża,ale pfron
nie wie z jakiego programu miał by być sensor mowy bo mają wytyczne że syntezatory mowy.
Czy ten sensor podchodzi pod sprzęt komputerowy czy coś innego.
Dzwonili dzisiaj że wysłali  wniosek na specjalistyczny sprzęt czyli laptop 24" a sensor dopiero jak się dowiedzą co i jak ???
A jeżeli będzie  on tak samo pod specjalistyczny, to nie będę mogła złożyć drugiego wniosku na sprzęt dopiero za trzy lata  ?
Jak ich pokierować żeby udało się to na jednym wniosku. ???
Nic już nie wiem >:(
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Pawel

zadzwon:
mgr inż. Roman Biadała
tel. 502 485 205


Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

romantv


romantv

System Sensor - projekt dla osób niepełnosprawnych.
Masz uwagę? Chcesz podyskutować? Chcesz ocenić wynalazek?
Napisz post na tablicy. Dziękuję - twórca projektu Roman Biadała.
http://www.facebook.com/SystemSensor

anula680

Mam wielkie pytanie do osób którzy mieli dofinansowanie do sprzętu komputerowego oraz systemu sensor.  .Właśnie dowiedziałam się po pięciu miesiącach że mąż nie otrzyma dofinansowania z pilotażowego programu Aktywny samorząd , a przyczyną prawdopodobnie jest brak aktywności  zawodowej.Natomiast  z PCPR-u przyczyną odmowy którą otrzymałam w kwietniu jest  otrzymanie informacji z Państwowego funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie wyjaśniającej możliwość dofinansowania podstawowego sprzętu komputerowego w ramach programu "Aktywny samorząd"' z której wynika iż wnioskowany sprzęt może być dofinansowany w ramach w\w programu,gdyż spełnia wymagane warunki uczestnictwa,chcę jeszcze dodać, że osoba która te pisma podpisuje to ta sama osoba.O co w tym chodzi? Sprzęt tak, a chory nie spełnia,całkowicie ma stracić kontakt z otoczeniem  ,bo nie może pracować?
Czy mogę jeszcze raz starać się o dopłatę z PCPR-u, czy pisać odwołanie ? >:D


Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

anula680

No to wracamy do punktu wyjścia czyli PCPR.
Kazali złożyć wniosek jeszcze raz ;)
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Pawel

Sprobuj zdobyc dofinansowanie w ramach "likwidacji barier w komunikacji".
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Będę pisać wniosek o ponowne rozpatrzenie likwidacji....
ze względu na odmowną decyzje z Aktywnego samorządu,PCPR wysłało wniosek
jutro mam go otrzymać i nie muszę składać dokumentów tylko sam wniosek ;)
Pozdrawiam!
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero