Pomoc lekarska w przypadku SLA

Zaczęty przez anita1, 25 Lipiec 2011, 15:10:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anita1

MOJA MAMA ZACHOROWALA NA SLA ROK TEMU I OD TAMTEJ PORY NIE MAMY ŻADNEJ POMOCY ZE STRONY LEKARZY.DZIAŁAMY NA OŚLEP.MAMA STWARDNIENIE OPUSZKOWE BOCZNE W TEJ CHWILI NIE MOŻE JUŻ PRZYJMOWAĆ ŻADNYCH POKARMÓW BO KRZTUSI SIĘ NAWET WŁASNĄ ŚLINĄ.ALE TO NIE JEST NAJGORSZE .NAJGORSZE JEST TO ŻE LEKARZE Z NASZEGO REJONU -CZĘSTOCHOWA-KOMPLETNIE NIE MAJĄ POJĘCIA O TEJ CHOROBIE,A MY JESTEŚMY BEZSILNI-PROSZĘ O POMOC-JAK ZAŁATWIĆ PEG DLA MOJEJ MAMY-TO MOŻE PRZEDŁUŻYĆ JEJ ŻYCIE-PROSZĘ POMÓŻCIE MI.

RILU

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Maria

Szybciutko zgłosić lek. rodzinnemu niemożność przyjmowania pokarmów i napojów przez Mamę. Lekarz powinien wystawić skierowanie do szpitala na chirurgię w celu założenia PEG-a 
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

marek

http://mnd.pl/forum/index.php/topic,180.0.html
Moze skontaktuj się z firmą od żywienia,może pomogą,a tak w ogóle w głowie się nie mieści!!!
pozdrawiam

mab5

a ja myślę, że powinnaś szybciutko skontaktować się z ośrodkiem wentylacji domowej, adresy znajdziesz tu na stronie forum..... oni dalej poprowadzą..... i pomogą...

MARIA1

Zaraz trzeba załatwić  skierowanie lekarskie bo szpitala na odział  chirurgiczny, ja  miałam z tym kłopotu

lek.spec.

lekarze rodzinni to cykorzy postrasz ich NFZ i wypiszą ci wszystko co zechcerz.