Prośba o Rilutek

Zaczęty przez ANNAcórkaDANUTY, 03 Sierpień 2011, 23:57:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

Kochani, mamie kończy się Rilutek, a nie stać mnie na kupienie 1 op za 150zł
Proszę o pomoc, przyjmę lub kupię za drobną opłatą. Jeśli Ktoś może mi pomóc bardzo proszę.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

mariusz1967


ANNAcórkaDANUTY

Kochani ponowna prośba.
Niestety obiecane na priv opakowanie rilutka nie dotarło do nas :( ZOL miał zapasowe pudełko, ale juz sie kończy i kupienie nowego to duży wydatek. Nikt nam nie może wypisać recepty i robi się problem.
Będę wdzięczna, jesli ktoś mógłby wziąć dla nas jedno opakowanie przy okazji wizyty u lekarza i odsprzedał nam.

Proszę o pomoc. Pokryjemy koszty przesyłki również.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

catavinos

pokaż kwity mamy lekarzowi to musi ci wypisać Riluzole PMCS, łachy nie robi.
Mój lekarz ma ksero z diagnozą, żona mnie rejestruje i jedzie sama do przychodni po receptę
i nie ma żadnego problemu. Nie rozumiem tylko dlaczego RILUTEK a nie RILUZOLE PMCS jak to jest to samo.
RILUZOLE PMCS możesz dostać jak zamówisz w  Gdyni pl. Kaszubski na przeciw   szpitala miejskiego ale tam się nie dodzwonisz
moje źródło jest tu 81-155 Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 193
tel:
58 625-30-86, zadzwoń, zapytaj, ja czekam zawsze 2 dni po zostawieniu recepty
Mniemam, że jesteś z 3-miasta
                                             catavinos

ANNAcórkaDANUTY

dzięki catavinos za info, ale w ZOL mają inne procedury. Mamunia tam przebywająca jest pod ich opieką i żaden lekarz rodzinny czy inny nie wystawi recepty. Owszem recepty na leki "zwykłe" tak, ale nie na specjalistyczne takie jak RILUZOLE PMCS.
Tak jestem z Gdańska i pozdrawiam serdecznie
Ania
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

JAMI

Kiedy się kończy Twojej mamusi lek?
Może byc Riluzol jak cos?

ANNAcórkaDANUTY

Lekarka mówiła że sie kończy, czyli pewnie lada dzień. Mamunia brała Rilutek teraz ten zamiennik. Póki co dobrze znosi więc bierze bez przerwy.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

JAMI

Ania zapytam mamuske ile opakowan jej zostało i moze bede mogła Ci wysłac priorytetem poleconym.Dam Ci znac popołudniu.Oki?

anna141278

Ania, jesli dzisiaj bedzie moja lekarz rodzinna to wezme recepte i wysle ci dzisiaj zapasowe opakowanie riluzola pmcs. Odezwe sie po adres jak bede miala recepte. Pozdrawiam ania
Ania T

anna141278

Ania, moge ci juz wyslac 1opakowanie riluzolu pmcs z lubartowa kolo lublina. Wysle maila na priv
Ania T

JAMI

Aniu moja mamuska bedzie wkrótce szła do lekarza,więc weznie dla Was wiecej opakowan,bo zostało jej jedno.
Wyslij mi swój adres.
Jagoda

ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

ANNAcórkaDANUTY

Kochani dziękuje, ale już nie potrzebuje Riluzole :( nie ma wskazań do podawania leku osobom pod respiratorem, więc nie bedzie podawany mamie. Mamunia i tak brała go chyba z 2 lata.
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(