Anabolizowanie pacjentów z SLA

Zaczęty przez lek.spec., 20 Październik 2011, 18:26:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sosna77

Witam, po wizycie u lek.spec. wstapila w nas nadzieja! polecam!

lek.spec.

kalcytoniny łososiowej nie wolno podawać częściej niż co 3-4 miesiące 1 seria w przeciwnym razie będzie można wywołać kamice nerkową lub żółciową.

mariola

Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Jestem z wami kilka miesięcy i staram się przeglądać aktualne wiadomości. Wszystkim bardzo dziękuje, bo dzięki forum pomogliście nam w wielu sprawach. Pisze ponieważ to cholerstwo dotknęło mojego tatę i tak jak w Waszych przypadkach długi okres rozpoznania choroby i bezradność lekarzy:(  Bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Byliśmy na wizycie u lek.spec. i dostaliśmy kolejną nadzieje na podtrzymanie stanu taty. Chcemy anabolizować go niestety lekarze w naszej miejscowości nie chcą się tego podjąć. Czy znacie kogoś kto mógłby nam pomóc w okolicach Łodzi. Bardzo proszę o pomoc sprawa jest bardzo pilna !!!!!!

lek.spec.

dr Krzysztof Krupka
tel.516 10 53 08
Łódź ul. Zapolskiej 25

w kontakcie z dr Krupką proszę  powołać się na mnie.
w razie problemów nich dr zadzwoni do mnie. 

mariola

Bardzo Panu dziękujemy!!! Chyba już kogoś znaleźliśmy też w Łodzi, ale jak się nie uda to będziemy się kontaktować. Jutro zatelefonujemy do Pana, jak już będziemy u lekarza w związku z zaaplikowaniem. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc tata lepiej się czuje i psychicznie dużo lepiej, dzięki wizycie u Pana.

lek.spec.

u osób z anabolizowanych  zwłaszcza w okresie stosowania kalcytoniny łososiowej wskazane jest stosowanie równoczesne preparatów wapnia nie mniej niż 700 mg/dobę w dwóch dawkach .

jadwiga01


Witam,
Jestem chora na SLA zdiagnozowana marzec 2011. W domu poruszam się za pomocą chodzika. Przeczytałam o metodzie anabolizowania pacientów. Chciałam się poddać tej metodzie. Zwróciłam się do kilku neurologów w Kielcach, ale niestety nikt nic nie wie i kieruje mnie do Warszawy. według mojej oceny to dla mnie ostatni dzwonek na zastosowanie tej metody. Proszę kontakt lekarzy z regionu Kielc i wojwództwa świętokrzyskiego, którzy sa w stanie mi pomóc.