Człowiek człowiekowi

Zaczęty przez marek, 23 Październik 2011, 12:08:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marek

Wokół nas i naszych chorych na SLA,wokół codziennej walki o każdy następny dzień,wokół masy kłopotów i obowiązków,cierpienia i żalu,nieraz radości a nieraz smutku są ludzie bezinteresowni,bezimienni dla wszystkich,ale o wielkich sercach.To nasi przyjaciele nigdy nie zawiodą,zawsze pomogą,zawsze można na Nich polegać!Pomagają w opiece,nie zawiodą gdy brakuje kasy,pomagają radą,załatwiają rzeczy nie do załatwienia,robią to bezinteresownie!To są dla mnie i mamy,cisi bohaterowie.9 lat pomagają mi w zapewnieniu opieki w domu!Pewnie wokół wszystkich naszych chorych są takie osoby.
I tak pomyślałem że fajnie by było w jakiś sposób podziękować takim ludziom o wielkich sercach,więc mam pytanie do Pawła i oczywiście do Was
Czy Stowarzyszenie Dygnitas Dolentium mogłoby wyróżnić naszych indywidualnych bohaterów (każda osoba chora,każdy opiekun pewnie ma swoich,my mamy 3 prawdziwych przyjaciół,nigdy nie zawiedli) no nie wiem np.jakimś dyplomem?
Oczywiście jak Paweł zaakceptuje pomysł
I co Wy na to?A może ktoś wrzuci lepszy pomysł? ;D
No chyba że to głupie i zwariowałem ;D
pozdrawiam

mab5

 :)
nie, nie zwariowałeś Marku....

piękne, a zarazem smutne jest to, że własnie w tych najtrudniejszych dla nas chwilach poznajemy, kto jest naszym prawdziwym przyjacielem, a kto tylko mocno macha rękoma i dużo mówi nie na temat.....

piekne, a zarazem smutne jest to, ze dopiero w tych trudnych chwilach potrafimy nieraz dostrzec drugiego człowieka, który niejednokrotnie niezauważalny szedł obok nas przez życie....

czy pomysł z dyplomem jest dobry? nie wiem.... pewnie jest to pomysł do przemyślenia....
ale na pewno dobrym pomysłem jest powiedzieć każdemu naszemu Aniołowi we własnym zakresie- Dziękuję, że jesteś....

my też mozemy wskazać osoby PIĘKNE towarzyszące nam w tym naszym smutku....
zwykłych, niezwykłych bohaterów...

:))

lek.spec.

tak jak dzieci nadają order uśmiechu , można by nadawać Order Anioła z Ludzką Twarzą osoba która otrzymałaby taki order byłaby " Kawalerem Orderu Anioła z Ludzką Twarzą "

Pawel

Na indywidualna prosbe chorego stowarzyszenie moze wysylac oficjalne listy z podziekowaniami itp. Czekam na zgloszenia
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

marek

No i SUPER

A może dedykacja-podziękowania  Dygnitas Dolentium na 3 stronie(akurat jest pusta) Ołówka Kajki?O ile Kajka nie ma nic przeciwko? ;D No i Paweł się zgodzi,bo to trochę zamieszania ;)
Wyglądało to by tak;
Chory,opiekun wysyła na adres Stowarzyszenia pakiet z książkami Kajki,w każdej imię i nazwisko osoby dla której te podziękowania i Stowarzyszenie po dokonaniu wpisu odsyła na nasz adres i oczywiście na nasz koszt.A my wręczamy naszym cichym bohaterom w podziękowaniu za wielkie serce
No chyba że organizacyjnie inaczej ;),np.wysyłamy Pawłowi kase na książki + przesyłki+ imie i nazwisko,a Stowarzyszenie książki z dedykacja nam odsyła na nasz adres?
No nie wie wiem?Trochę zamieszania.
Co Ty na to Paweł?
Co Ty na to Kajka?
Co Wy na to? ;D
pozdrawiam