Darmowa rehabilitacja - Kraków

Zaczęty przez Pawel, 07 Listopad 2011, 20:58:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

Dostaliśmy ofertę od firmy Reha plus z Krakowa, która zajmuje się między innymi szkoleniami fizjoterapeutów. Cieszą się one dużą popularnością i uznaniem w środowisku. Są one w dużej mierze praktyczne, zatem firma poszukuje chętnych pacjentów, którzy ,,daliby swoje ciała" fizjoterapeutom szkolonym w jakiejś metodzie, np. PNF. To wszystko pod okiem doświadczonego instruktora.

Sam brałem udział w takim szkoleniu i polecam! Jest to darmowa rehabilitacja na wysokim poziomie, a przy okazji pomagamy fizjoterapeutom podnosić swoje kwalifikacje. Wiem, że Bożenka również brała udział w tych zajęciach i może potwierdzić, że warto brać w nich udział. Zainteresowanych z Krakowa i okolic prosimy o skontaktowanie się z biurem firmy Reha plus.
tel. 12 650 93 70
fax 12 650 93 71
e-mail: centrum@fizjoterapia.pl

ul.Rzemieślnicza 1A
30-363 Kraków

http://www.fizjoterapia.pl/

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Bożenka_

Jestem już 10 lat modelem na kursach w Krakowie. Proponowałam sporej grupie chorych udział w rehabilitacji. Wiele osób skorzystało. Na siłę nie można nikogo rehabilitować, wielu z nas nie wierzy w rehabilitację. Na mnie uczyło się dwóch Twoich rehabilitantów Pawełku  :D. Przez 4 dni uczą się na nas ćwiczyć. Nie każdy rehabilitant będzie dobrym terapeutą, nie każde ręce będą leczyć. W Krakowie rehabilitanci nie uczą się tylko jak ćwiczyć pacjenta. Olek Lizak i instruktorzy z całego świata uczą  poszanowania pacjenta. Niesamowita metoda, niesamowici instruktorzy. Choroba postępuje a ja nadal jestem sprawna, sprawna inaczej ale nadal sprawna... uwierzyłam rehabilitantom.

RILU

Bożenko :-*
Napisałaś:
Nie każdy rehabilitant będzie dobrym terapeutą, nie każde ręce będą leczyć.
Czym to argumentujesz ? Zwinnością i pojętnością przyszłego terapeuty lub
czymś innym tajemniczym ? :) :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Impryyyk

a coś prywtanie moglibyscie polecic???

Kongresowyy

Reha Expert ma bardzo dobrych rehabilitantów :) Przyjeżdżają do domu pacjenta a od niedawna maja też punkt stacjonarny. Ogólnie prywatnie więc problemu z terminami nie powinno być.

Ogaruus

Mogę dać namiary na prywatną rehabilitację  w Krakowie na priv.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Agnieszka

Potwierdzam jeśli chodzi o rehaexpert. Bardzo wygodne jest to ze dojeżdżają do domu ;)A co do rehabilitantów to sa bardzo doświadczeni cały czas się uczą ;)