Słyszeliście o Chloryn Sodu?

Zaczęty przez Alienista606, 13 Luty 2012, 19:30:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alienista606

wiem ale polecam przeczytac dla osob znajacych angielski jest teo zbyt wiele aby tlumaczyc. dla lekko leniwych proponuje przejsc do story 10 tej.
ciekawe spostrzezenia az zastanawim sie aby tego triala zaczac.

http://forum.mndassociation.org/showthread.php?1041-Oral-sodium-chlorite

Max

Alienista606

Inzynier.......
ok moja pomylka ale mim wszystko zapraszam do lektury naszego(UK)forum na ten temat wiem ze pisaliscie wiele o USA ....a tudziez my blizej jestesmy hehehehe

Max

Alienista606

tak zwlaszcza ze prygotowanie tego leku niejest takie drogie
robisie go ze specjalnych 5% kropli dolewajac do 4 litrow wody destylowanej laczny koszt okolo £50 przyczy krople starczaja na ponad miesiac.
a zgloszenia odnosnie poprawy mowy przelykania sa.... kuszace.
Max

RILU

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Zaruka

Czy ktos to probował?
Na alstdi czytam że to działa przynajmniej przez jakiś czas szczególnie na objawy opuszkowe. Zamierzamy spróbować. nie mogę jednak doczytać ( w 100% pewności) w jakich proporcjach to zrobić. Wszystko tłumacze przez translator - sami wiecie jak to tłumaczy.

Pierwsze objawy - styczeń 2013
Diagnoza - sierpień 2013

Marek6863

Ja nie bardzo jeszcze zorientowany , może ktoś podać co z wodą zmieszać i gdzie to kupić ? Pliz...


bartoszczuk

Chloryn sodu NaClO2
Jest to bardzo skuteczny w leczeniu nie tylko stwardnienia rozsianego ale praktycznie wszystkich chorób. Ja sama go biorę i mój synek chory na mukowiscydozę. Miał katar 9 lat k po 3-ch tygodniach ustąpił. MMS zabija grzyby, pleśnie, patogeny, robaki, wirusy, bakterie. SM jest chorobą z autoagresji przyczyną ich powstania są antybiotyki. Dochodzi do uszkodzenia układu immunologicznego. Zachęcam do kupienia książek koniecznie bo tam jest napisane jak go stosować żeby się wyleczyć.
Pierwsza pozycja to:
NaClO2 najważniejszy roztwór mineralny trzeciego tysiąclecia autor Jim V.Humble
( znajdziecie tu wiadomości technicznie jak należy to robić do kupienia tylko przez internet)
Bywajcie zdrowi powodzenia na nowej drodze życia nie lekceważcie tego i nie słuchajcie opinii krytycznych ja to biore i to działa!!! :)

oscar

ja to biore i to działa!!!


bartoszczuk
Czy można prosić o rozwwinięcie bo nie rozumiem na co działa u Ciebie skoro nie jesteś chory na SLA ? Jak to sie ma do SLA, wczeeśniej piszesz o stwardnieniu rozsianym ?
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Pi7bull

NaClO2 chloryn sodu   gdzie mozna to kupic albo jak zrobic bo szukam w necie ale nie kumam tych opisow. Prosze o info.