Przełom w badaniach nad komórkami macierzystymi

Zaczęty przez Alienista606, 06 Kwiecień 2012, 09:56:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.




Słońce

Witam, przyznaje sie ze nie szukalam w forum i moze sie powtarzam ale czy ktos korzystal z tego? to prawda czy marketing?
http://komorkimacierzyste.org/index.php/o-nas/aboutus.html
Pzdr Słońce


Alienista606

slonce....
rozmawialem ze znajomymi tutaj w UK i co moge powiedziec.... to jedna wielka reklama....
osobiscie nie rozmawialem z kobieta ale moj opiekun zna rodzine ktora sprzedala dom cos ponad £300.000 i tyle wydali na pobyc dziezka w takim miejscu w chinach ( w stopce podane jest ze odpowiedzialni za strona sa w Chinach)
co bylo robione....
masaze akupunktura i chinska medycyna.
z wlasnego dosiwadczenia powiem tak
akupunktura i masaz daja  mi lekka poprawe ale niewiem na ile jest to rzeczywiste a na ile poprostu chce sie lepiej czuc
sam jeden zabieg aku to tu £35 masaz £35 a medycyna chinska herbalna to za tygdzien tez £35 wiec calosc tygodniowo £105 a rocznie £5600 wiec konkluzja.....
czy jest sens jechac do chin??? wydaje mi sie ze nie bo jest strasznie drogo a kupije sie tylko nadziej ktora odpowiednio mozna tez kupic blizej domu. a jesli chodzi o komorki maciezyste to wydaje mi sie ze juz taniej i pewniej jest w Zurichu.
pozdriawiam
Max

Słońce

Witaj
dzieki za odpowiedz , zadzwiajace ze w googlach wychodzi na pierwszym miejscu i latwy kontakt i odpisuja:). Pzdrawiam
Pzdr Słońce

Alienista606

slonce....
a co ci odpowiedzieli i po polsku???
a co do koeljnosci wywalania na googlu to tym bym sie nie sugrowal bo na to wchodzi kilka czynnikow ktorymi wlasciciel strony w porozumieniu z google moze naprawde sterowac, + odpowiednie programy...... to naprawde niejest problem
Max