Preparaty aminokwasowe. Klinika w Pradze

Zaczęty przez izaksiazek, 02 Październik 2012, 13:31:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

izaksiazek

Czy ktoś z Was rozpoczął tą terapię i jakie są efekty.?Jesteśmy umówieni na wizytę konsultacyjną w Wieliczce.

izaksiazek

Jeszcze nie ,ale właśnie zaraz jedziemy.

RILU

Izo i Wiolu  :-* :-*
życzę udanej próby w Wieliczce .
Powodzenia
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Kasia87

Może jednak  jest jakas nadzieja no aż czekam z niecierpliwoscia co i jak tam wyszlo Pozdraiwam

izaksiazek

Niestety to nie to.Dobrze ,że nie musiałam brać transportu,bo kosztowało by to mnie 1600 zł,po to żeby usłyszeć,że stan jest za ciężki i pani dr nie podejmie się leczenia. Nawet nie podeszła do córki i zwracała się do mnie ,nie do córki,na co zwróciliśmy uwagę pani dr .Szkoda tylko,że mając ostatni wypis ze szpitala ,nie poinformowała nas o tym drogą internetową.Jesteśmy bardzo zmęczeni i rozczarowani sposobem traktowania chorych Przejechaliśmy 800 km.Te preparaty są bardzo drogie ,leczenie długie i myślę ,że mało skuteczne.Rzeczywistość zaprzecza reklamie.Preparaty miały poprawić połykanie i mowę.Pani dr zaprzeczyła reklamie.

izaksiazek

Musi być gdzieś wyjście z tej matni.Ja szukam nadal.

RILU

Izuniu
muszę Ciebie zapewnić ,że nie Jesteś osamotniona w tych poszukiwaniach....
buziole :-* :-* :-* :-* :-* :-* pozdrowienia dla Wioli i córeczki.
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

izaksiazek

Zestaw próbny na 2 tyg.,który mieli nam przysłać pocztą ,po wysłaniu przelewu miał kosztować 1600zł.To tanio?Zestawy różne w zależności od choroby i stanu chorego.W reklamie informacja,że leczą SLA cofając problemy z połykaniem i zaburzeniami mowy.Ja zamykam ten temat ,bo ciśnienie mi wzrasta.Teraz kolej na księży bonifratrów,którzy leczą preparatami ziołowymi i mają nawet własną aptekę i mamy ich w Łodzi.Ludzie przyjeżdża do nich z całej Polski.W sprawie aminokwasów tel. do Julia Zarubowa 420725667441.Nie było kolejki,a reszta dla mnie wyglądała sztucznie.Kieruje się intuicją ,a na podstawie drobiazgów wychwyconych z rozmowy moja intuicja powiedziała  ee,motylki.

dziullusia

Witam wszystkich serdecznie, to moj pierwszy wpis na tym forum mimo, że śledzę je regularnie od 15 sierpnia 2012r. Tego dnia dowiedziałam się od rodziców, że mój tata jest właśnie chory na SLA. Wiadomo, że najpierw była panika (po przeczytaniu kilkudziesięciu różnych stron) aż trafiłam tutaj. Od dłuższego czasu czytam o aminokwasach. Piszę bo bardzo chciałabym Was prosić o radę, które kupić dla taty. Jest tego cała masa i nie wiem które byłyby powiedzmy najlepsze. Czy może ktoś z Was stosuje? Widzę linka do tego suplementu ale nic mi to nie mówi i nie znam się na tym. http://www.activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/sila-i-muskulatura/amino/amino-complex

Myślę, że dobrze by było gdyby tata zaczął brać ten suplement (oprócz wszystkich innych) ponieważ od niedawna zaczął intensywne i regularne treningi na orbitreku więc może w jakikolwiek sposób (może być nawet minimalny) zatrzyma postęp choroby.

Bardzo proszę o namiar (nazwę, link itp.) do jakiegoś suplementu.

Z góry dziękuję.

Luiza
Luiza

Alienista606


dziullusia

pomaga Ci to w jakiś sposób? jak długo bierzesz? jakie efekty?
Luiza

dziullusia

Luiza

jankar

Zdecydowałam się i ja na zakup aminokwasów :)
Dziękuję Inżynier'ku za podpowiedź i link do sklepu. ;D

Dojtek

#13
Witam wszystkich,jestem tutaj nowy :)
Mam chorego ojca,tak do końca jeszcze nie postawiono u niego diagnozy  ale po badaniach (najpierw prywatnych a potem szpitalnych) lekarze dali do zrozumienia,że postawienie oficjalnej diagnozy to tylko formalność.
Kupiłem tacie ten suplement http://sklep.kfd.pl/activlab-nitro-caps-240-kap-p-2082.html ,moje pytanie do Was : Jak to zażywacie -zgodnie z zaleceniem-4 kapsułki przed treningiem i cztery po czy może w mniejszych ilościach?
Jeśli chodzi o trening-tata na razie ćwiczy na stepperze 2-3 razy dziennie po kilka minut-jak to wygląda u Was?

Alienista606

hej
ja bralem jak zalecaja 4 przed i 4 po ale zaobserwowalem prblemy z cisnienie i spadlem do 3 przrd i 3 po tylko w dni cwiczen.
stepper to troszke malo i jak jest szansa to zalecal bym bardziej ogulno rozwojowo ale silownie. aby dac troszke miesniom obciarzenia.
uwazajcie i monitorujcie cissnienie i tetno

Dojtek

#15
Myślę o kupnie wioślarza,tam pracuje wiecej partii mieśni,pytanie tylko jak ćwiczyc żeby nie przesadzić...
Ojciec ma już swoje lata -65 wiosen i w połączeniu z chorobą zbyt duży wysiłek nie idzie mu na dobre :(