Jestem jeszcze z Wami

Zaczęty przez lucky2008, 16 Kwiecień 2012, 09:24:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kocuros

Może uda się Komuś wrzucić potem ten materiał do netu tu na forum, ja też bym chętnie zobaczył ten program, ale u mnie w Warszawie nie mam możliwości oglądania TV Kraków :-(

Ogaruus

Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

lucky2008

Kochani.
Zyczymy Wam i Waszym rodzinom blogoslawionych Swiat Wielkiej Nocy a zmartwychwstaly
Pan czuwa nad Waszymi domami pelnymi milosci, szczegolnej radosci i ciepla rodzinnego, ktorego wszyscy tak bardzo potrzebujemy.
Joanna i Piotr

Aska73

Wzajemnie,spokojnych Swiąt dla wszystkich, ja niestety spędzać będę je w szpitalu z mamusia :( ale wierze że wszystko będzie dobrze. Póki co Swiąt nie czuje,nic mnie nie cieszy. Ale jestem twarda i wiem że będzie dobrze,że mamusia wyjdzie z tego.Całuski  dla wszystkich.

Ogaruus

lucky, co u Ciebie?  martwie się...
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

JAMI

Hej Lucky.Te plastry o których pisze Rilu są bardzo dobre.Ja zamawiam je w Austrii a Rilu przez apteke w internetową PL.Są drogie ale działają.

Daria Warszawa

czy ktos coś wie czemu Piotr sie tak długo do nas nie odzywa?????? :embarassed:

Ogaruus

Lucky - napisz coś dla nas. proszę, proszę proszę :)
jak wnuczka - wszystko dobrze? zdrowa?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

lucky2008

Ok! Ok! Juz sie wynuzam.
Kochani, slowo  Przepraszam juz sie w moich ustach calkowicie zdealuowalo, dlatego pozwalam Wam rzucic mnie przez kolano i zafundowac mi wirtualnego klapsa. Od czego by tu zaczac. Mysle, ze od siebie i od nowosci a mianowicie - jestem nadal chory, pelnoniesprawny i dlatego moje sytuacje jest stabilna. Co funkcjonuje - sluch, wzrok i szare komorki, ktore zapier.... ja jak szare myszki w babcinym kredensie." I coz mi wiecej trzeba Warszawa ja i Ty, a w gorze blekit nieba ach........ ". Ach, ach, ach, zeby to wszystko bylo takie latwe i proste!
Na razie jest proste jak kolczasty drut w kieszeni! Czy ja narzekam? Bron Panie Boze! Bym zgrzeszyl ale tylko mysla, bo inaczej sie nie da. Biore i rozkoszuje sie zyciem tak jak go widze i slysze i musi wystarczyc. Ci, ktorzy nie moga sie z tym pogodzic maja przechlapane.
Czesiu, czyz nie mam racji i przestan chichotac bo ta sa bardzo wazne sprawy, od tego zalezy nasze byc albo nie byc, ten temat juz przerobiles! Co mowisz? Mam pozdrowic Wszystkich w Twoim imieniu, tym razem zrobie wyjatek.
Slyszeliscie sami a dolaczam sie do nich. Ciao!

Ogaruus

super, że się odezwałeś;)
napisz jutro coś o wnuczce
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

jankar

Lucky, jak miło, że się odezwałeś :)
Tym razem Ci darujemy ale następnym na pewno oberwiesz klapsa :P
Pozdrawiam Cię i Twoją lepszą połowę.

Janina.

wiesia_m


Niekiedy wirtualne przyjaźnie są bardziej wartościowe niż te realne.
Widać, że bardzo brakuje Ci Czesia i tęsknisz za Nim - ja też.
Widocznie Bóg potrzebował  Czesia aby poustawiał w niebie Aniołki bo za bardzo rozbrykały się  :)
Piotruś, dziękuję Ci, że jesteś z nami forumowiczami  :-*


teresa

Widzisz Piotrze jak jest miło?
Tylko zajrzales, a forum odżylo   :D

wiesia_m

#253
Drogi Piotrze!
Z okazji Twoich urodzin życzymy Tobie,
aby Bóg prowadził Cię przez resztę Twego życia,
żebyś na swej drodze spotykał samych dobrych ludzi,
a to, co złe omijało Cię z daleka.
Niech Twoje życie kwitnie i nabiera kolorów,
a Ty pozostawaj sobą i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do własnych celów.
Niech nigdy nie zabraknie Ci miłości i ciepła,
a każdy dzień był dla Ciebie przygodą.
Wszystkiego najlepszego i stu lat życia życzy Ci...
Wiesia z Tadziem



jankar

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :)

Berta2014

Wszystkiego najlepszego Piotrze.
Odzywaj się do nas, chociaż czasami.

Daria Warszawa


anna141278

Wszystkiego naj naj najlepszego
Ania T

alina7

#258
Bardzo wielkiego tortu urodzinowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych

teresa

Piotrze, nasz Dobry Duszku, przyjmij ode mnie spóźnione życzenia zdrowia! zdrowia! zdrowia! Niech w każdym Twojego życia towarzyszy Ci optymizm, którym nas zarażaszasz :D Niech bliscy otaczają Cię ciepłem i miłością a Bóg daje wytrwałość i siłę do pokonywania trudów choroby.