Euro 2012

Zaczęty przez Beatka, 18 Maj 2012, 01:03:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Beatka

Muszę Wam powiedzieć, że mój mąż znalazł się w grupie osób niepełnosprawnych, których UEFA "olała". Rok temu była ogromna radość, bo wylosował bilet na ćwierćfinałowy mecz w Warszawie. Płakał ze szczęścia, bo sport to jego "życie". Teraz płacze, bo bilety jeszcze nie przyszły, a w TV mówią o ograniczeniu biletów dla niepełnosprawnych, wręcz o celowej dyskryminacji osób niepełnosprawnych. Po co im ten kłopot.
Tak wiele się mówi o równym traktowaniu zdrowych i niepełnosprawnych.....i co z tego?
Tak niewiele radości mają nasi chorzy, tak bardzo cierpią, ale żyją i mają swoje marzenia.
Pozdrawiam, Beata

Pawel

#1
Przykre...Mozemy interweniowac w UEFA.

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Beatka

Dzięki Pawełku,
znalazłam kancelarię prawną, która prosi o zgłaszanie się wszystkich niepełnosprawnych do końca maja, będą walczyć o odszkodowania od UEFA w pozwie zbiorowym, więc się do nich zgłosimy. Biletów już nie dodrukują, ale trzeba walczyć i pokazać, że niepełnosprawni to nie cyborgi, żyją, oddychają i chcą aby ich traktować z szacunkiem. Ja tak właśnie myślę. Szkoda tylko, że odebrali ludziom małą chwilę przyjemności.
Beata