Naturalna medycyna chińska

Zaczęty przez anna01, 13 Grudzień 2007, 10:51:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sławek


ryba71

#21
czy ktoś z Was próbował preparaty firmy VISION ? konkretnie chodzi mi o np. http://www.suplementy.sklep.pl/sklep/product_info.php/products_id/16 ? czy tego typu suplementy diety odpowiednio dobrane, skutecznie podniosą wydolność organizmu zniszczonego chorobą SLA ??? warto choć spróbować?
prócz w/w specyfiku zalecono brać : ANTIOX, PAX, URSUL, DETOX -  wszystkie opisy dostępne na str.Vision.

isia

Witam
Mąż brał te preparaty na początku choroby mówił, że czuje się po nich dobrze brał kilka serii zawsze były to trzy lub cztery preparaty brane razem jednak według mnie żadna rewelacja przynajmniej przy tej chorobie, a koszt spory ale spróbować warto my też się łudziliśmy że to w jakiś sposób pomoże się wzmocnić niestety nie. Najlepszy był antiox.

ryba71

tak-próbowaliśmy u taty leczenia akupunkturą. Pomagało dlatego, że zmniejszało ból, wspomagało sprawność. Teraz z wielu powodów musieliśmy zrezygnować z tej formy terapii, ale stosujemy preparaty ziołowo-witaminowe Vision w połączeniu z regularnymi masażami (dwa razy dziennie) i rezultaty są odczuwalne!!! Wszyscy mamy wrażenie, że zatrzymaliśmy trochę postęp choroby - tata w dobre dni nawet sam wstaje z łóżka!!! Oczywiście mamy świadomość tego, że nie stał się cud, ale nie jest już tak tragicznie jak było. Teraz tylko potrzebujemy dobrego psychologa, żeby podtrzymał w ojcu nadzieję i wyciągnął go z "dołka" w który czasem wpada (nie chce wtedy jeść niczego-nawet leków). Ale cieszy nas, że razem z wiosną wróciła nadzieja...
Widocznie nie tylko farmaceutyki pomagają  ;)

krywa

Wydaje mi się, że warto spróbować. Jeżeli skorzystacie z pomocy kogoś z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami to na pewno nie zaszkodzi. Wyczytałam ze Pani Małgosia z Centrum Chanta'l którą ktoś tu polecał od lat zgłębia starą kulturę chińską. Jako stypendystka CESAMQ International, studiowała na Pekińskim Uniwersytecie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, dlatego jej ufam i wiem, że jej praktyka przynosi efekty. Więc wydaje się być odpowiednią osobą. Uwazam więc ze można spróbować :)

MarikaK2

Witam pisze tutaj pierwszy raz. Jest taki Pan nazywa sie Jacek Bartkowiak i przyjmuje pod Bydgoszcza- dokładnie w Rynarzewie ( ul. Szubinska 29). Pierwszy raz pojechalismy tam w ciemno- zostalismy przyjeci od razu. Prowadzi on prywatna klinike holistyczna medycyny naturalnej. Jezdzimy tam z tata od stycznia tego roku i nie przestaniemy dopoki dajemy rade.Na efekty czekamy i głeboko wierzymy ze je niedługo zobaczymy.....
Pozdrawiam wszystkich

basia123

Ja jeżdziłam do tego pana przez dwa lata wówczas jeszcze sama chodziłam ,mnie nie pomógł choroba postępuje ale próbujcie ,wiara czyni cuda pozdrawiam

lek.spec.

nie ulega wątpliwości , że pozytywne nastawienie do życia korzystnie wpływa na przebieg choroby.

marada

Moi drodzy!
Jestem na forum pierwszy raz. Na sla zachorował mój znajomy. Chciałabym się zapytać, czy ktoś z Was ma jakieś konkretne informacje o klinikach w Chinach, które zajmują się tą chorobą. Czy te kliniki są wiarygodne, może ktoś z Was tam był? Jakie są wasze doświadczenia?

lek.spec.

Monia była w Chinach nadal czeka na efekty.

MoniaO

 :D
hej marada!
bylam w Chinach w zeszlym roku na 45 dniowej terapii. mam wszystkie namiary na nich jesli jestes zainteresowana to podesle Ci pliki. konkretnie to nie zajmuja sie sla - ale cala gama chorob neurologicznych. jak Tomasz napisal - czekam na efekty (On tez wytlumaczyl mi jak, kiedy i czego moge sie spodziewac); chociaz prof.Kwiecinski powiedzial, ze to pieniadze wyrzucone w bloto. wyjazd kosztowal mnie moj caly dorobek dotychczasowego zycia czyli mieszkanie (120tys). dobrze ze Mama mnie przygarnela  :). nie zaluje bo gdybym tego nie zrobila caly czas wyrzucalabym sobie - a co byloby gdyby...

marada

Hej Moniu!
ja znalazłam w necie taką chińską klinikę, która zajmuje się głównie sla. Nie wiem tylko, czy można im do końca ufać, jeśli chodzi o efekty. Jeśli byłabyś ciekawa, to podaję linka:
http://www.tcmtreatment.com
Mam nadzieję, że u Ciebie efekty będą.  :)
Poza tym myślę, że warto próbować w obliczu bezsilności medycyny konwencjonalnej.

marada

Moniu,
mam jeszcze pytanie, jak oni Cię tam leczyli? akupunktura, zioła i masaże?

MoniaO

hej  ;D

kucze jesli chodzi o te klinike to komletnie nic nie wiem, wiec ciezko mi powiedziec cokolwiek o efektach - ale dzieki za link  ;). pewa ze warto probowac nie mamy nic do stracenia. w Chinach mialam elektroakupunkture (rewela ale boli hihi), masaze i rehabilitacje 2x po godzinie

marada

Dzięki za informacje. Będę miała teraz problem, żeby namówić znajomego na tę kurację, ale mam nadzieję, że się uda.

MoniaO

hej  ;D
nie ma sprawy! mam nadzieje ze uda Ci sie znajomego namowic bo nie ma nic do stracenia! powodzenia  :-*


Maria Magda

Wiadomość do ;MoniaO
Bardzo proszę odezwij się do mnie jeśli możesz.
Staram się załatwić wyjazd do Chin dla mojego męża. Mam dwa namiary na kliniki ale nie wiem na którą sie zdecydować. Trochę niepokoją mnie informacje o pseudo klinikach chińskich a nie wiem jak to sprawdzić.Bardzo proszę o kontakt



MoniaO

hej!

ja nie wiem czy to oszusci czy nie, tak jak pisalam prof.Kwiecinski powiedzial ze to strata pieniedzy. nie wiem jak sprawdzic czy nie naciagaja. ja tylko moge powiedziec Ci gdzie bylam, na efekty jeszcze czekam... napisz mi w czym moge Ci pomoc?

pozdrawiam Cie mocno ;*

danuta6183

Cytat: anna01 w 13 Grudzień 2007, 10:51:25
Witam!
Czy ktoś z Was próbował zasięgnąć porady w poradniach naturalnej medycyny chińskiej? Jak wiadomo powszechnie, ich niekonwencjonalne metody walki z różnymi chorobami są czasami zadziwiające ale i niezwykle skuteczne. Zastanawiam się, czy nie jechać z Mamą do takiej poradni. Wiem, że w Warszawie jest to możliwe.
Czy ktoś z Was próbowal leczyć się akupunkturą?

Pozdrawiam,
Ola