Naturalna medycyna chińska

Zaczęty przez anna01, 13 Grudzień 2007, 10:51:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justyk

Do MoniaO: czy oprocz rehabilitacji w chinach cos jeszcze mialas robione?obiło mi sie na innych watkach ze mialas chyba przeszczep komórek?albo mi sie wydaje, moj tata jest swiezo po diagnozie jestem zainteresowana tymi chinami, moglabys mi cos wiecej napisac albo wyslac jakies informacje?!

MoniaO


zizi

 Drodzy wiem że jesteście w trudnej sytuacji nie tylko finansowej, ale jak Pan Tomek mówi o leczeniu w Chinach to czemu piszecie, że " nie dziękuję nie stać nas ", a nie można o to zawalczyć 

RILU

#43
Cytat Pana Tomka z 24.11,2011 ,który dużo mówi..jak działał chiński przeszczep komórek

+Monia była w Chinach nadal czeka na efekty+.

Natomiast w Olsztynie wykonano innowacyjny przeszczep komórek macierzystych
Teraz należy czekać na efekt przeszczepu .

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

zizi

Panie Inżynierze Pan to widzę tak z przymrużeniem oka podchodzi do tej medycyny chińskiej, albo mi się wydaje, ale Ja sama wprawdzie nie mam sla ale mam przewlekły ból pleców na który medycyna zachodnia proponuje tylko operację po której efekt może być odwrotny od zamierzonego, zaś zabiegi medycyny chińskiej o których Pan  mówi  w moim wypadku sprawiły że chodzę o własnych siłach, w przeciwieństwie do osób leczonych tradycyjnie ... a zdawałoby się że to taka banalna dolegliwość.
Pozdrawiam.

zizi

 Rilu ale wydaję mi się że sedno terapii w medycynie chińskiej, nie polega na przeszczepie komórek macierzystych, tylko zgoła czym innym, to tylko jedna być może z możliwości, nic więcej.


RILU

#46
Oczywiście,że chińczycy oraz na indonezyjskiej wyspie Bali mają dużą ofertę zabiegów ale dla chorych na SLA właściwie nic .Regenerować siły można również w sosnowym lesie.  ;)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

zizi

Ale to ten rilu zaczął jakim prawem się śmieje z Bali to do wszystkiego ma takie podejście poczułam się okropnie to tyle ale racja powinno się to usunąć bo nie to było moim zamiarem przepraszam ale niech nikt nawzajem siebie nie ocenia co kto robi a takie odniosłam wrażenie

RILU

Na wyspie Bali była śp. Kasia Rosicka w towarzystwie i uczestniczyła w zabiegach
ja nie miałem nic innego na myśli....Nie wiem z czego tu się śmiać ?
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

marek

Każdy człowiek ma prawo do własnego zdania,a inny może się z tym nie zgadzać.
Co do Bali,Kajka była,nic nie pomogło niestety,Kajka umarła.
Co do Chin,MoniaO była,nic nie pomogło niestety,MoniaO umarła.
Dziwisz się że podchodzimy sceptycznie.

zizi

No nie, nie dziwię się, ale uważam że trzeba próbować wszystkiego, mimo wszystko bo kto o Was zawalczy jak nie wy sami i wasi bliscy lub znajomi. Przepraszam Cię Rilu.
Ale pomijając ten portal wszędzie piszą o bezradności, zwątpieniu w sens jakichkolwiek działań  braku kasy na rehabilitację etc. i w ogóle  o trudnym  Waszym położeniu,  to co mam z tego zrozumieć ...czekać z założonymi rękami i na co czekać. Wszędzie czytam że przed Wami wojna to chyba do walki z nią trzeba wykorzystać każdy oręż.

RILU

Zizi  :-*
cieszę się ,że Tobie chińskie zabiegi pomogły

Serdecznie pozdrawiam
RILU
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.