Badania Rasagilin, koniec badań Empower

Zaczęty przez RILU, 11 Październik 2012, 17:07:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RILU

Badania

1.
Badania nad działaniem medykamentu Rasagilin czyli znanym medykamentem pod handlową
nazwą AZILECT.
Badania rozpoczną się w maju 2013 roku .W 2004 roku już przeprowadzono badania na zwierzętach
Inicjatorem badań jest Prof. Dr. Albert Ludolph z  Uniwersytetu w Ulm (BRD)
2.
Zakończono badania EMPOWER teraz są weryfikowane wyniki z całego świata ,krajów biorących
udział w tych badaniach .Oficjalne wyniki w grudniu 2012 roku
wrzesień 2012 Berlin Charite
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

RILU

Allen Patienten aus der EMPOWER-Studie wurde angeboten, an der Nachfolgestudie mit dem Namen ENVISION teilzunehmen. In der ENVISION-Studie wird ebenfalls eine Behandlung mit Dexpramipexol vorgenommen, jedoch entfällt der Placeboteil der Studie. Auf diese Weise werden auch diejenigen Patienten der EMPOWER-Studie mit Dexpramipexol behandelt, die zuvor Placebo erhalten haben. Parallel zur ENVISION-Studie wird die EMPOWER-

Wszyscy chorzy ,którzy brali udział w Badaniach EMPOWER mogą brać udział w Badaniach ENVISION
Chorzy będą otrzymywać Dexpramipexol ,również ci chorzy co otrzymywali Placebo (placebo- tzw nic ,zero działania). To znaczy ,że wszyscy biorący udział otrzymają Dexpramipexol(KNS czyli DXP 300)

Berlin Charite

tłum. RILU  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

tulipan

Rilu wczoraj p.doktor prowadząca p.Krzysia wspomniała że jest możliwość włączenia go do testowania leku w Berlinie ,czy jest szansa?

RILU

Cytat: tulipan w 17 Październik 2012, 18:35:38
Rilu wczoraj p.doktor prowadząca p.Krzysia wspomniała że jest możliwość włączenia go do testowania leku w Berlinie ,czy jest szansa?
+Sławek + pisał do mnie ,chciał wziąć udział w badaniach w Charite.
Wszystkim się zająłem i powalczyłem z instytucjami.
Sprwa przyjęcia na badania nie doszła do skutku,ponieważ +Sławek+ nie miał możliwości
ubezpieczenia się w BRD.
Aby się ubezpieczyć wmagane jest obywatelstwo niemieckie.
Prywatnie , czy można ? Tego nie wiem.
Przedzwonię tam , zobaczymy.
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

tulipan

Dziękuję.Obywatelstwa p.Krzysiu nie posiada,wiem że pracował legalnie w Niemczech przez 15 lat .

RILU

#5
Ja się zastanawiałem nad tym ....
dlaczego by nie ? Wprowadzić obywatelstwo europejskie ?
Czy komuś by to zaszkodziło ? Pewnie otworzyłyby się większe możliwości  
Amerykanin z USA mówi - jestem amerykaninem i to z każdego Stanu...
Czy ja mogę powiedzieć :. jestem europejczykiem ?
W Europie musisz przynależeć do jakiegoś państwa co dla mnie nie jest
specjalnie zrozumiałe , przecież zawsze będziesz Polakiem,Francuzem czy Niemcem itd
Rząd Europejski by rządził i tyle ...ale to jest utopią .  ;)
("Gdy wyjdziemy z 16 wieku , może to się kiedyś stanie ...")
PS:.
Badania byłyby dostępne dla Europejczyków obojętnie jakiej narodowości
Nie byłoby budowania fabryk w krajach gdzie jest obecnie tania siła robocza i sprzedawania
produktów w krajach gdzie się opłaca  (np średnio 1Euro = 4 PLN itp)
itd
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

tulipan

Dokładnie.Zgadzam się z tobą.Nasza służba zdrowia w Polsce to porażka ,znam ją od podszewki i nieraz dochodzi do sytuacji że trzeba wybierać np.któremu pacjentowi podać drogi lek i czy w ogóle go podać bo nie wiadomo czy NFZ zrefunduje leczenie a szpitale nie chcą się zadłużać.życzę wszystkim jak najrzadszej hospitalizacji.

RILU

#7
Spotkałem znajomych medyków i opowiedzieli mi ,że dzieją się dziwne rzeczy .
Cała Europa jest niezadowolona z opieki ,pomijając Holandię gdzie wyleczą nawet MRSA.

Myślę ,że to dobry znak , tym co brali udział w badaniach EMPOWER nadal podają
DXP300 ....
Dzięki Bogu ,że prowadzą jakiekolwiek badania. Berlin Charite szuka już od dawna sponsorów
współfinansujących badania nad odkryciem leku leczącego ALS czyli SLA
Polska jako tymczasowy szef UE mogłaby się postarać o dofinansowanie badań i dla Polaków
otworzyli by "bramę" do udziału w badaniach ? Najbliżej to Niemcy albo Anglia , do Włoch trochę
daleko ale przy okazji możnaby było odwiedzić Watykan.  :D
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

RILU

#8
Bardzo bym się cieszył gdyby powstała Unijna Europejska Międzynarodowa Klinika dla
chorych na SLA..MND...ALS ,tu byłyby prowadzone badania i leczenie .
Ja już dawno jestem takiego zdania , że naukowcy spożywając zupę powinni siedzieć przy jednym
stole  ;)
Pomarzyć można ?  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

melassa

można ;) Jak to ładnie ktoś powiedział "Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem"....