Tomik Wierszy pt:. "Dobrze,że jesteś"

Zaczęty przez RILU, 13 Październik 2012, 14:24:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RILU



W dniu 7.XII.2012 został wydany
        Tomik Wierszy  
       
       

     "Dobrze , że jesteś"    


Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

szucia

#1
Wspaniała wiadomość ...Andrzeju.....czyli w grudniu wbijamy masami do księgarń......Dziękujemy juz teraz,a potem..hoho....

Dzięki Kasiu  :-*

AnnaL

#2
Wspaniale!

Szacunek i uznanie i podziekowanie!
Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Jadwigi


ania

Dziękuję Aniu  :-*

Beatka

#3
Andrzeju, bardzo bardzo się cieszę, Twoje wiersze bardzo mnie wzruszają, nieraz doprowadzają do łez, a niektóre do śmiechu. Bardzo lubię je czytać. Czekam na ich wydanie i bardzo Ci dziękuję.
Beata


Bardzo się cieszę , że to co czuję i piszę ,czujesz  w Twym serduszku .

Dziękuję Beatko  :-*

mila

#4
jestes kochany

Dzięki Miluniu  :-*

Dynusia15

#5
Jesteś Wielki pisz o Nas tak mało ludzi wie o Nas i naszej chorobie .  ;)

Danusiu
Kajka to "Ołówek " i " Ławka" ,informacje o SLA trafiły do wielkiej rzeszy
czytelników niemających nic wspólnego z tą chorobą ,uważam to za mały sukces.
Walczę i będę to robił ,chcę aby zrozumiano ,że ta choroba jest specyficzna
Spowodowane przez nią bariery ,których chory nie jest w stanie przekroczyć
wprowadzają tylko złość i zdziwienie .
SLA nie jest porównywalna z innymi chorobami w aspekcie opieki nad chorym
Chory na SLA potrzebuje pielęgniarki odpowiednio wyszkolonej etc....
oraz dużo miłości...

Dziękuję Danusiu  :-*
RILU


szucia

Właśnie,właśnie,ja polecam gdzie i komu mogę te książki,jedni pożyczają ode mnie,inni kupują...ale kolejność uważam jest ważna,najpierw "Ołówek",potem "Ławka",tak jak napisałeś.....no i czekamy na 3cią  książkę Kaśki,wiem,że powstaje...no i "deserek",Twój tomik Andrzeju,a może "danie główne"..hm...Ludkowie! do czytania marsz!

szucia


mab5

Ja też czekam i obserwuję wydawnictwo....:)

ANNAcórkaDANUTY

Zakupione 3 sztuki, jedna dla mnie, druga dla mamuni, trzecia... hmmm dla kogoś by zrozumiał chorobę, jeszcze nie wiem komu ja podaruje :) Buziole dla Autora
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

mab5

ja czekam na Empik bo mam kartę z wkładką od MIkołaja, ale też na 3 sztuki..... :)))

anula680

Czekam na dostarczenie Tomiku Rilu na długie zimowe wieczory wspaniała lektura
Pozdrawiamy !!!
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Beatka

#12
Andrzeju,
właśnie dostałam Twoją książkę, cieszę się, że ją mam i bardzo Ci dziękuję. Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego prezentu na pod choinkę. Twoje wiersze to lekarstwo dla duszy.
Pozdrawiam Ciebie i Jadwigę
Beata

Od nas buziole  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

mab5

#13
w eMPIKU- ja szukam tylko "RILU" i trafiam bezbłędnie..... ale dalej nie ma :(( więc czekam ....


mab5


ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

szucia

Ja też już czekam w Empiku..Kwestia paru dni...Sprawiam sobie ogromny prezent!!!!!!!!!!!!!!!.

ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

basia

Wiersze są piękne i bardzo obrazowe. To wiersze Człowieka, który stanął na wysokości zadania , który na co dzień boryka się z przeciwnościami losu i z miłością i wielkim oddaniem opiekuje się żoną chorą na SLA.
Nie załamuje się i nawet w trudnych sytuacjach widzi iskierkę nadziei . W wierszach przepełnionych miłością, tęsknotą, bólem i żalem , opisuje cierpienie i codzienne zmagania i problemy chorych i ich cudownych opiekunów.
RILu dostał talent z Góry ... Jego słowa pochodzą prosto z serca , są niczym nie skażone , czyste i piękne . Każdy Jego wiersz dociera jak ostry promyk słońca , daje jasność i ciepło i nadzieję, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydaję się zbyt dalekie i wiarę , która daje oparcie kiedy bezradność przeraża..

anula680

 Wiersze są piękne,jak bym czytała w swoich myślach
niektóre doprowadzają do łez,a inne do uśmiechu........
jeszcze wszystkich nie przeczytałam  :)
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero