Tomik Wierszy pt:. "Dobrze,że jesteś"

Zaczęty przez RILU, 13 Październik 2012, 14:24:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basia

Tomik wierszy dotarł w sam Wigilijny dzień. To najpiękniejszy podarunek - to dar SERCA . I za ten piękny dar - ja z całego serca dziękuję Tobie Andrzeju i Jadzi - Twojej Żonie .
,,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu..". (Antoine de Saint- Exupery). I za to patrzenie sercem na drugiego Człowieku - DZIĘKUJĘ. Całą noc czytałam i przeczytam raz jeszcze

RILU

Cytat: basia w 25 Grudzień 2012, 15:02:31
Tomik wierszy dotarł w sam Wigilijny dzień. To najpiękniejszy podarunek - to dar SERCA . I za ten piękny dar - ja z całego serca dziękuję Tobie Andrzeju i Jadzi - Twojej Żonie .
,,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu..". (Antoine de Saint- Exupery). I za to patrzenie sercem na drugiego Człowieku - DZIĘKUJĘ. Całą noc czytałam i przeczytam raz jeszcze

Proszę i o to bardzo was błagam  kochani - patrzcie się sercem  :-*
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

szucia

Jak już wspomniałam na innej stronie
,tomik dostałam w wigilię,polecam każdemu,tym którzy patrzą sercem,tym którzy nie,po prostu warto mieć i poczytać....Dzięki Rilu jeszcze raz..

teresa

Ja też dostałam Tomik wierszy. Gorąco polecam bo Rilu w swoich wierszach poruszył bardzo wiele tematów. Warto je przeczytać :)

RILU

Ostanio zostałem poinformowany o
niespecjalnym popycie na poezję  :-[
No,cóż...nie wiem co o tym myśleć..
Wiem ,że nakład w Empiku itp był wyczerpany
i dodrukowali..
a tu nagle takie zaskoczenie.... 
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.