Rehabilitacja Kalisz na bazie PNF

Zaczęty przez Fizjo-Medica, 23 Listopad 2012, 18:42:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fizjo-Medica

Witam wszystkich
Jestem magistrem rehabilitacji ruchowej, posiadam dwa gabinety rehabilitacyjne, działamy na terenie powiatu Kaliskiego.
Na co dzień pracuje z pacjentami z SM i SLA. Jestem dyplomowanym terapeutą IPNF i PNF Poland.
Odnośnie rehabilitacji to jest ona najważniejsza i musi być codzienna, tak jest najlepiej. Ważne, żeby osoba prowadząca miała odpowiednie doświadczenie i pojęcie w temacie. Źle prowadzona rehabilitacja może spowodować pogorszenie stanu zdrowia i wywołać nowy rzut choroby.
Postanowiłem napisać posta właśnie z takiego powodu bo krew mnie zalewa jak widzę co robią moi koledzy po fachu, biorąc do tego horrendalne sumy za rehabilitacje. Pamiętajcie, żeby zawsze żądać dyplomu i certyfikatów jeśli ktoś oferuje, że jest dyplomowanym terapeutą PNF.
Odnośnie SLA to nie możemy oszukiwać pacjentów, że zdziałamy cuda i cofniemy chorobę. Jedyna właściwa droga to systematyczna praca, najlepiej oparta na PNF.  Jaki będzie efekt to ciężko powiedzieć bo różnie bywa, czasem jest fenomenalnie, a innym razem ,,bestia" dalej sieje spustoszenie i sam mimo dużego doświadczenia z pacjentami z SLA nie potrafię powiedzieć dlaczego tak jest.
Od lat moja firma współpracuje z fundacją Help z Poznania i jest to jakaś furtka dla osób ciężko chorych ale tego nikomu nie życzę bo wymogiem przyjęcia jest problem z oddychaniem, jeśli niestety jest tak źle to fundacja oferuje darmową opiekę domową z udziałem lekarza, pielęgniarki i fizjoterapeuty.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, potrzebuje pomocy, proszę pisać bądź zapraszam do umówienia się na wizytę, to nic nie kosztuje.
Email: Fizjomedica.kozminek@wp.pl
Pozdrawiam