Coś na masę :)

Zaczęty przez Kasia87, 01 Grudzień 2012, 15:45:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia87

Witajcie
Chciałabym dla mamusi troszke dac jakies ekperymenty na to by przybrała mi na wadze , otoz diete ma chyba krolewska procz tego 2 nutrifrinki dziennie  .protifar  daje  witaminki i własnie co moge jeszcze dac jakies bialko proteiny ech burza mozgów bo moze jest cos jeszcze lepszego ?

RILU

Kasiu  :-*
czy Twoja Mama Ulka normalnie spożywa posiłki tzn nie ma trudności z połykaniem
kęsów pokarmu ?
Jak się domyślam to takie trudności występują.
Proponuję Ulce budynie o wszelakich smakach .
Po pewnym czasie normalny pokarm ale przez PEG-a.
Jeśli nie będzie mogła połykać i raptownie spadnie na wadze.
 
Serdecznie pozdrawiam  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Kasia87

Witam Rilu niestety moja Ulka wszystko przez pega budynie twarozki kremowki owoce iwiele wiele innych rzeczy daje ale moze cos z jakis suplementów moze jest cos jeszcze ala cudownego:)

Alienista606

a moze jakis suplement na mase dla kulturystow??
ja kiedys bralem maximuscle

http://www.maximuscle.com/recovermax

i mnie sie zrobilo niechcacy wiecej

np takie cudenko...

http://sklep.kfd.pl/trec-hard-mass-1300-p-659.html

to jest tylko moja propozycja,


jankar

Inżynier, czytam z dużym zainteresowaniem Twoje posty, bardzo dużo wiesz, jesteś
zorientowany w suplementach, proszę podpowiedz jak dawkujesz  BCAA dodatkowo do argininy, no i jaką dokładnie argininę kupić.
BCAA kupiłam i jem dwa razy dziennie po 4 tabletki przed posiłkiem ( tabletki krowiaste
ledwie je łykam, następnym razem chyba kupię proszek.)
Pozdrawiam.

basia

Myślę, że warto wypróbować Megace, doustną zawiesinę , która jest brana w leczeniu braku łaknienia, anoreksji itp.

Zażywa się ją rano - na czczo 10 ml . Gwarantuję, że pomoże i apetyt wróci , a wraz z nim siły , które tak bardzo są potrzebne w walce z tą chorobą.

Kasia87

Wszystko zapisałam jutro lece na łowy mamuske przeraza co córusia nowego wycudowała :P Dziękować :)

Kate

Moja mama była odżywiana przy pomocy PEG-a - mieliśmy umowę na dostarczanie pokarmów FRESUBIN - były różne rodzaje w tym również bardziej kaloryczne, które były dobre na masę. Jeśli chodzi o normalne pokarmy, które przygotowujesz pewnie warto zwrócić uwagę na wartości kaloryczne. Serek dr. Budwig jest dobry i zawiera cenne tłuszcze - olej lniany.
Małgośka

basia

Z całym szacunkiem Inzynierze , ale właśnie MEGACE zostało polecone właśnie na apetyt . Oczywiscie, że trzeba uważać by zbyt szybko nie dostać tłuszczyku tu i ówdzie, ale apetyt wrócił- a to było sprawą priorytetową właśnie . Problem z łaknieniem także .

jankar

Dziękuję za odpowiedź :)
Łykam, ćwiczę i czekam na poprawę ;D