Święty Mikołaj

Zaczęty przez basia, 01 Grudzień 2012, 16:27:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basia



Drodzy Tereniu, RILu, Isiu , Pawle i mógłbym tak wymieniać i wymieniać Was wszystkich , więc napiszę inaczej Kochani moi WSZYSCY CHORZY , wszyscy OPIEKUNOWIE, wszyscy Wy wspaniali ludzie, którzy na co dzień dzielnie walczycie z przeciwnościami losu i przez ten cały czas NIE PODDAJECIE SIĘ !

Właśnie odśnieżałem swoje nowiuteńkie sanie, kiedy w podskokach dobiegł do mnie nasz elf zwiadowca, Kazik, i zdał mi relację z Waszych poczynań w tym roku. No, no, no? powiem tak: początkowo byłem bliski przyznania Wam naszego prezentu z kategorii Prezent Grand Premium, ale po chwili stwierdziłem, że w tych napiętych czasach kryzysu lepiej zrobi Wam wędka, nie ryba.

Zauważyłem , że przez życie idziecie  z małym światełkiem w sercu, które z czasem coraz bardziej się powiększa i świeci coraz jaśniej... jest to nadzieja, a ona pomaga Wam i Waszym opiekunom przetrwać trudne, ciężkie sytuacje. Ta wielka wiara pomaga Wam wszystkim  zrozumieć coś, czego nie potrafimy pojąć.

Milość w Was wszystkich tkwi ....miłość , która jest częścią Waszego życia, która uczy zrozumienia i cierpliwości, pojednania i poświęcenia dla drugiego człowieka.

Wy doskonale wiecie, ze życie bez wiary, nadziei i miłości jest płytkie, nieważne i bez sensu. Ze wszystkich darów Boga te uczucia są najbardziej ukryte, niedostrzegalne, ale jednocześnie najważniejsze i najsilniejsze.

Widzę jak Wam ciężko, jak często opadają  Wam ręce , ale zauważyłem, że w Waszych sercach jest miejsce i na wiarę i na nadzieję i na przeogromną miłość. Pamiętajcie , że osoby, które mają w sercach miejsce na wiarę, nadzieję i miłość są bardziej wytrwałe, lepiej przeżywają ekstremalne sytuacje. Są  silniejsza psychicznie, gdyż mają jakiś cel, do którego dążą i choć na ich drodze często bywają przeszkody, pokonują je.

W swoim worze podarków mam dla Was wszystkich – dla chorych , dla ich wspaniałych opiekunów ogrom miłości – bo Wy sami doskonale wiecie, że miłość prawdziwa jest i wiarą, i nadzieją. Jeżeli ktoś naprawdę kocha, to i wierzy temu, kogo kocha. Jeżeli kocha, to ma i nadzieję na to, w czym pokłada tęsknoty i pragnienia. Miłość , którą niosę Wam w darze jest odpowiedzialnością za siebie , jest wiernością...

Życzę Wam , by w Waszym Życiu nie zabrakło uśmiechu, spełnionych marzeń i odrobiny magii. Pozdrawiam ciepło i świątecznie

Święty Mikołaj