Składki członkowskie

Zaczęty przez Pawel, 23 Styczeń 2008, 14:09:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

Stowarzyszenie ustaliło wysokość składki członkowskiej na sumę 50zł rocznie. Proszę członków stowarzyszenia Dignitas Dolentium o wpłacanie tej kwoty na konto stowarzyszenia:
nr konta: 61 1240 4432 1111 0000 4721 0358

Ważne!
W tytule przelewu proszę wpisać: składka członkowska.
Jeśli natomiast ktoś w jednym przelewie chce zapłacić składkę i wesprzeć stowarzyszenie niech napisze w tytule przelewu: składaka członkowska oraz darowizna.
Jest to bardzo ważne ze względu na późniejsze ewentualne problemy z księgowością.

Poniżej zamieszczam treść uchwały zarządu stowarzyszenia dotyczącej składek członkowskich. Z niej można zdobyć szczegółowe informacje np. jak zostać zwolnionym z obowiązku płacenia składek:

§ 1. Ustala się składkę członkowską w wysokości 50 zł rocznie.

§ 2. Składka, o której mowa w § 1 jest obowiązkowa dla zwyczajnych i wspierających członków Stowarzyszenia.

§ 3. Zarząd może zwolnić danego członka Stowarzyszenia z obowiązku opłacenia składek z powodu trudnej sytuacji materialnej. W tym celu członek Stowarzyszenia zainteresowany zwolnieniem z płacenia składek musi złożyć pisemną prośbę do Zarządu Stowarzyszenia a on stosowną uchwałą może pozytywnie ustosunkować się do jego prośby.

§ 4. Okres składkowy liczony jest od 1 stycznia danego roku.

§ 5. Składkę należy uiścić do 1 lipca danego roku. W uzasadnionych przypadkach Zarząd może odroczyć wpłatę składki.

§ 6. Składkę należy wpłacić na konto Stowarzyszenia wpisując w tytule przelewu słowa składka członkowska.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

teresa

#1
DANE DO PRZEKAZANIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ:

Rachunek odbiorcy:    61 1240 4432 1111 0000 4721 0358

Nazwa banku odbiorcy: PKO SA O/Kraków

                DIGNITAS DOLENTIUM
                UL. GORCZAŃSKA 26
                34-400 NOWY TARG

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ: SKŁADKA CZŁONKOWSKA

ebib57

Mam pytanie . Jeśli chcę na Wasze konto wpłacić darowiznę , to czy mogę wpłacić ją na to samo konto ? i czy w tytule przelewu wpisać : darowizna

Pekao S.A. Oddział w Krakowie
nr konta:61 1240 4432 1111 0000 4721 0358
               DIGNITAS DOLENTIUM
               UL. GORCZAŃSKA 26
                34-400 NOWY TARG

"Znamy się tylko z pisania ..... Codziennie w skrzynce zostawiasz kilka miłych słów, umiesz pocieszyć, rozśmieszyć i życzysz mi przyjemnych snów... I czuję jak powoli wpadam, jak wplątuję się w Sieć... Łączy nas wirtualna nić i dobrze mi z tym jest ! I chociaż gdzieś tam daleko własnym rytmem żyjesz, wystarczy, że włączę komputer i jesteś, gdy kawę piję... I czuję jak nas powoli oplata ta wirtualna nić... Nie chcę myśleć o dniu kiedy w skrzynce nie będzie nic... ...Daleko stąd jesteś, daleko, lecz wiem jak bije Twe serce, wiem jak masz na imię i nie muszę wiedzieć nic więcej... ...wystarczy, że jesteś... Dziękuję. .."

Pawel

#3
Tak to konto również do darowizn, nie trzeba nic wpisywać przy darowiźnie.. Dziękujemy :D
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

RILU

#4
Jak przelać składkę członkowską lub darowiznę z innego kraju:

SWIFT CODE: PKOPPLPW
IBAN: PL61124044321111000047210358

Stowarzyszenie posiada 1 nr rachunku, na który można wpłacać euro.

RILU

Niussia

Jak wygląda aktualnie wysokość składki, bo ostatni wpis z 2009 roku.

teresa

Wysokość składki nie zmieniła się. Nadal jest 50 złotych na rok.