Rozczarowanie

Zaczęty przez aneta, 04 Sierpień 2006, 23:12:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

aneta

Witam..chciala bym sie podzielic z wszystkimi tym co dzisiaj przezylam-a nie malo nerwöw mnie to kosztowalo...Mama moja choruje na to cholerstwo jakis rok diagnozowano ja w 2 klinikach-Lubelskiej i Warszawskiej jako ze pochodzimy z Pulaw.W obydwu klinikach diagnoza byla jednoznaczna-SLA,od ostatniej wizyty w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Wilanowie(W-wa)minelo jakies 5 miesiecy.W miedzy czasie(luty)staralam sie telefonicznie o przyjecie mamy do jak mi zaznaczono-jednej z 2 klinik specjalizujacych sie odnosnie SLA-jedna to Kraköw inna to Szczecin..otrzamalam termin-17 sierpien -Kraköw..Zylam ta chwila kiedy mama w koncu znajdzie sie w rekach specjalistöw-jako ze jej stan pogarsza sie z miesiaca na miesiac...niedowlad 4 konczynowy,problemy z mowa,zanik miesni-jak röwniez miesnie jezyka,objawy rzekomo opuszkowe-nie kontrolowany smiech jak i placz...Pisze ze zylam jakas nadzieja(odnosnie badan)do dnia dzisiejszego...bo wlasnie dzisiaj postanowilam wykonac tel.do p.dr.?(nie chce podac nazwiska)w celu zpytania..na jak dlugo "zostaniemy" przyjete w klinice(organizacja transportu-co w przypadku mamy nie jest juz latwe...zalatwienie opieki do rodzicöw mamy-93 letniego ojca i 82 letniej od 6 lat niewidomej matki)nie brzmi slodko...Uslyszalam w sluchawce ze p.dr.moze przyjac mame a czas pobytu to.........ok.2 godz.(odleglosc miedzy Pulawami a Krakowem-jakies 4 godz.w jedna strone -sumujac 11 godz.calosc)SZLAK MNIE TRAFIL...slyszac to wszystko...cholera czlowiek czeka od lutego - przepraszam za sformulowanie...glupie badania-aczkolwiek mi na nich zalezy..jak i np.podejrzenie konkretnej rehabilitacji  ktöra bede starala sie przeprowadzac w domu a tu slysze przez sluchawke...ok.2 godz.Chcialam zaznaczyc ze nie czekalam na cud odnosnie kliniki Krakowskiej...chcialam przeprowadzenia specjalistycznych badan odnosnie tego zachorowania bo Pulawscy lekarze wypieli sie i umyli rece odnosnie tego rodzaju pacjetöw.Konczac chciala bym serdecznie podziekowac p.dr.za super podejscie do sprawy...i podziekowac ze tego wlasnie 17 sierpnia nie bede w stanie dotransportowac mamy na p.2 godz.wizyte.Mialam nadzieje ze wlasnie ta p.dr.jako ze na co dzien zajmuje sie tego typu pacjetami wykarze troche wyrozumialnosci i serca..-z bölem musze stwierdzic jak bardzo sie mylilam...liczac na ta osobe..Zyczac wszystkim wytrwalosci...pozdrawiajac super osobowosc..Justyne...Aneta.

Pawel

Przykro mi ze tak wyszlo...

Pozdrawiam cieplo
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl