Medycyna Ludowa - czy ktoś zna tą metodę leczenia?

Zaczęty przez Iza, 02 Styczeń 2013, 22:05:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magda83

ja też dostałam tego maila, ceny mają niezłe :o

Yo_ka


Pawel

Zenujace zerowanie na tragedii...  w sposob nieodpowiedzialny obiecuja "leczenie" SLA bez zadnych dowodow.

Georg przynajmniej byl uczciwy, bo nie bral kasy. A tu pachnie szwindlem na kilometr.

Odradzam!
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

szucia

Znana osoba, chora na sla, chciała i wierzyła w różne sposoby na podratowanie zdrowia..sama Jej kibicowałam ,wpłacałam pieniążki,chorzy i bliscy wierzą....ja też bym chyba tak robila..nie wiem,moje mysli się biją....czy chinskie,czy hinduskie czy z kosmosu...ludzie mają nadzieję...

melassa


Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

wiesia_m

Również dostałam takiego maila. Ja w to nie wierzę, to zwykła ściema i naciąganie ludzi takich zdesperowanych jak my. Oni wiedzą że tonący chwyta się brzytwy i myślą że parę osób naciągną.
Pozdrawiam.

JAMI

Wiesia,
chyba masz racje.Dokładnie człowiek chwyta sie wszystkiego,szuka gdzie tylko moze.
Nasz neurolog-dr.Szczutnik-ordynator Szpitala na ul.Botanicznej powiedział,ze w ciągu ostatnich 20 lat na SLA zachorowało w PL ok.620 osób z czego tylko w 3 przypadkach choroba się zatrzymała.

JAMI

Znalazłam kontakt do Przemka z filmiku.Dam Wam znac jak się odezwie.
Pzdr
Jagoda

Robcio

Cytat: JAMI w 24 Maj 2013, 21:07:49
Wiesia,
chyba masz racje.Dokładnie człowiek chwyta sie wszystkiego,szuka gdzie tylko moze.
Nasz neurolog-dr.Szczutnik-ordynator Szpitala na ul.Botanicznej powiedział,ze w ciągu ostatnich 20 lat na SLA zachorowało w PL ok.620 osób z czego tylko w 3 przypadkach choroba się zatrzymała.


Coś optymistycznego :) Statystycznie ryzyko zachorowania na SLA wynosi ok. 0,002% Opierając się na powyższych danych prawdopodobieństwo zatrzymania się postępów choroby wynosi ok. 0,48 %. Reasumując jest dużo większe prawdopodobieństwo tego że choroba się zatrzyma niż to że na nią zapadniemy:) Pozdrawiam wszystkich.

marekkotek

sam ma trochę problemow ze zdrowiem i szukam pomocy ale tak się zastanawiam jak można żądać takich pieniędzy za lecznie tak  chorych ludzi ----nawet jesli niektórym pomaga za darmo p.Haretski  bo ich nie stać na tak niebotyczne sumy to i tak wyjdzie na swoje  ,,,,,13 dniowy program 12000pln -program 180 dni 80,000pln ????nie wiem co powiedzieć ,,,,lepiej nie chorować,,,,, :'( :embarassed:

Kasia87

Mnie to krew zalewa jak czytam o tej medycynie luludowej !! Skoro wmawiaja że po ich zajeb.. .  Zabiegach choroba sie zatrzyma to czemu nie robić tego za darmo i zrobić cud masakra niektotrzy ludzie to dosłownie po trupach do celu !! A te wasze cud zabiegi to se sami róbcie i jeszcze tyle kasy zadac szok !!

Hanka

http://www.medycynaludowa.com/pl/wideo/index.php?id=w43

Chyba jakiś nowy filmik. Pierwszy raz czytam  tej medycynie ludowej i nie mogę uwierzyć. Ale najgorsze jest to, że mamie znajomi podesłali tą stronę obejrzeli z tatą i mama naprawdę wierzy, że tylko to jej może pomóc. Jestem przerażona, a oni pewni, że chcą podjąć leczenie. Kuracja 30 - dniowa 20000 zł plus opiekunka doba 640 zł, wyżywienie - 80 zł/doba, po przeliczeniu 41600 zł za miesiąc. Dużo? W obliczu gwarancji wyzdrowienia nie, ale gwarancji żadnej nikt nie daje. Nie rozumiem dlaczego takie praktyki nie są karalne. Nie umiem zabrać mamie nadziei. Jak ich powstrzymam to zabiorę coś najpiękniejszego, co mają w tym momencie... nadzieję. Zadałam im tylko pytanie czy nie wydaje im się dziwne, że w Świebodzicach leczą chorobę na którą cały świat nie może znaleźć leku i prawie  nikt o tym nie wie ... Smutno mi. Analizując wątek rozumiem, że nikt nie ma dowodu na skuteczność. A może jest ktoś kto poddał się tej terapii?

ASIA.G

Nie rozumie przeciez jak obejrzysz dokladnie filmiki to widac ze nie ma zadnych postepow  ???

she192

#34
Chwytajac sie wszystkiego,gdy natrafilam na ten film zadzwonilam do rodziny ktora mieszka niedaleko tego osrodka medycyny ludowej by zaczerpnac opinii w koncu chodzi o niemale pieniadze. Uslyszelismy ze to raczej sciema. nie chce nikomu odbierac nadzieji ale gdyby istnial lek na SLA juzbysmy o nim wiedzieli i pewno go testowali.Ze swojej strony patrzac na chora mame dodam ze potrzeba jej duzo spokoju, towarzystwa bliskich. Mama caly czas plakala, nie spala pomimo brania lekow na sen,wiec kupilismy jej kota i od tego momentu kazda noc spi,jest spokojniejsza. Podaje jej tez magnez i wydaje mi sie ze jest troche silniejsza jak na swoj stan gdzie porusza juz tylko szyja.Tyle moge poradzic.

Hanka

Rodzice trochę ochłonęli i udało im się spojrzeć na to obiektywnie. Mnie tylko smuci, że dozwolone jest udawanie, że leczy się choroby nieuleczalne, dawanie nadziei, tam gdzie jej nie ma i żerowanie na ludzkich tragediach.

marekkotek

Cytat: Robcio w 03 Styczeń 2013, 00:16:02
no jestem pod pozytywnym wrażeniem i jednoczesnie bardzo zaskoczony ???
czy to naciąganie czy nie ?????????leczenie tyle kosztuje w tej akademi,,,, kurs dla studenta to milion euro jezuuuuu,,,,, :o ::)

Naiwna

Witam wszystkich!
Jestem niestety ofiara pana Aleksandra i calej tej organizacji ktora zalozyla rodzina z Ukrainy!
Pan Aleksader uwaza siebie za uzdrowiciela i stosuje dokladnie te same metody w kazdym przypadku chorobowym. I nie ma znaczenia ile zaplacisz bedziesz tak samo ''leczony''
Moze po krutce opisze swoj dzien w tej tak zwanej Akademii Medycyny Ludowej
Wykupilam tam pobyt za bagatela 1600 zl na 2 tygdnie pobytu nie wliczajac oczywiscie kosztow leczenia i jedzenia. Bylo to dosc dobrze funkcjonalne mieszkanie z toaleta wyposazona w urzadzenia do robienia lewatyw pod cisnieniem. Za tak zawne ''leczenie'' zaplacilam 6000zl.
Rano okolo godziny 9 ten pan wolal do siebie do sali gdzie jedna sala byla wyposazona w wanne z jakuzy, stol jadalny z krzeslami, jakas ukrainská stará rzezbe, stol do masazu. W drugiej sali zajdowala sie sauna finska, pomiszczenie ogrzewane gdzie chory lezal i byl wcierany tak zwana uzdrawiajaca ukrianska borowina sprowadzana z krymu a na koncu prysznic z zimna woda.
Najpierw szlo sie do sauny na 10 do 15 min potem pod zimny prysznic pozniej znow do sauny i tak pare razy tak zeby wzmocnic system odporonosciowy, ale mysle ze kazdy jest tego swiadomy o korzysciach jakie niesie ze soba sauna. Podkreslam fakt ze sauna moze dzialac wsomagajaco ale nie uzdrawiajaco!
Nastepnie Aleksander nacieral borowina z Krymu!(waw) i solá tak zeby pobudzic system odporonosciwy do dzialania.
Byla tez elektro-stymulacja i bardzo bolesne masaze kamieniami i naciaganie miesni.
Wszytkie zabiegi byly te same niezaleznie od schorzenia, pacjenci lub raczej nabrani chorzy przechodzi ten sam proces ''uzdrawiajacy''
Nie bylo indywidualnego podejscia do pacjenta i trzeba bylo sie starac aby miec wiecej zabiegow bo nic nie bylo zaplanowane.
Pan Aleksander ma dar przemawiania i ubarwiania tego co robi i jak to nie pomaga ludziom. Jest to bardzo nie uczciwe gdyz ludzie nieuleczalnie chorzy sa podatni na takie autosugestie.
Ten pan nie ma wiedzy medycznej, dziala jak wyuczony aktor ktory powtarza te same kwestie przekonujac o swojej racji i doswiadczeniu.

Prosze was nie dajcie sie nabrac, szkoda waszego czasu i pieniadzy!!!

Pozdrawiam
Naiwna


Cytat: gosia1981 w 12 Kwiecień 2013, 15:45:48
dostałam takiego maila. i co wy na to

Witam

Europejska Akademia Medycyny Ludowej w Świebodzicach świadczy szeroki zakres usług w zakresie kompleksowej pomocy w leczeniu stwardnienia bocznego zanikowego, stwardnienia rozsianego i tocznia rumieniowatego. Programy uzdrawiająco-rehabilitacyjne są oparte na autorskiej metodzie Aliaksandra Haretskiego oraz metodach medycyny ludowej. Europejska Akademia Medycyny Ludowej jest to harmonijne połączenie wysokiej jakości usług uzdrawiająco-rehabilitacyjnych oraz komfortowego pobytu. Intensywny kurs rehabilitacyjno-uzdrawiający, indywidualne podejście do każdego pacjenta, aktywny udział pacjentów w działalności Akademii oraz ich ogromne chęci bycia zdrowymi osobami umożliwiają osiągnięcie świetnych rezultatów uzdrawiających....

W Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej przeszedł program uzdrawiający 26-letni pacjent z Anglii chory na stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Choruje on na SLA od 3 lat. W ciągu 7 dni intensywnych zabiegów jego układ nerwowy zregenerował się na tyle, że zaczął on chodzić bez konieczności podtrzymywania go przez osoby trzecie. Po upływie 12 dni uzdrawiania jest on w stanie sam wstawać i siadać. Filmy o wynikach uzdrowienia w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej można zobaczyć na naszej stronie internetowej www.medycynaludowa.com lub Stwardnienie rozsiane (SM) i choroba Parkinsona są uleczalne!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Europejska Akademia Medycyny Ludowej

Ul.Plac Dworcowy 2C, Świebodzice 58-160

Tel.+48 661122876

Skype: walesta2001

medycynaludowa@gmail.com


jankar

Dzięki, że się z nami podzieliłaś swoimi "doświadczeniami"  :P

Może ustrzeże to niektórych od powierzenia swojego zdrowia i pieniędzy "uzdrowicielom."

Bożenka_

Ja też dziękuję.
Może swoimi doświadczeniami z różnych sposobów leczenia podzielą się inni chorzy.
Wielu z nas korzysta zz przeszczepu w Olsztynie. Wszyscy milczą. Czy zabroniono Wam o tym mówić.
O SLA Polska usłyszała dopiero we wrześniu 2014 r w czasie akcji AL Bucket Challenge.
Nagle są kliniki, terapie, testowanie leków, cudowne rehabilitacje i urządzenia. Korzystamy z tego ale na forum milczymy.
Dla mnie jedynymi autorytetami jeżeli chodzi o leczenie SLA jest Paweł Bała , nasz prezes i Rilu.
To Oni spędzili i spędzają setki godzin przed komputerami aby być na bieżąco i pomóc nam w wyciągnięciu "drzazgi".