Stomatolog czyli leczenie domowe

Zaczęty przez anula680, 03 Luty 2013, 15:08:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anula680

Jak jest z  leczeniem  uzębienia u chorych leżących ??? np. z respiratorem.
Tylko prywatnie dentysta przyjeżdża do pacjenta, na pewno musi mieć przenośny sprzęt
nfz chyba nie zapewnia takiego sprzętu ,a przecież chory płaci składki zdrowotne?
Jak to wygląda w rzeczywistości ???
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

marek

U nas sprawę stomatologa załatwiła lekarka POZ,razem usuwały zęba bo P.stomatolog sama sie bała.
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=3614.msg16311#msg16311

anula680

U nas bardziej chodzi o borowanie i usunięcie kamienia nazębnego.

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

melassa

U nas też był ściągany kamień na wizycie domowej u znajomej dentystki  :)

anula680

Melasso  było to prywatnie czy na ubezpieczenie? :)
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

melassa

Prywatnie Anula. Po prostu pani dentystka u której tata robił zęby od lat. ;)

Pawel

Dzis byl u mnie dentysta, pytalem o ta sprawe. Powiedzial, ze najlepiej dogadac sie z konkretnym lekarzem. Jesli na NFZ zapytaj lekarza rodzinnego. Jest przenosny sprzet wiec mozna borowac.

Moj stomatolog przyjmuje tylko prywatnie ale nie bierze ode mnie nic. Polecam bo to dobry dentysta i czlowiek - Szymon Żuławiński.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Dzięki Paweł.
Na piątek jesteśmy umówieni z dentystą zobaczymy.
W naszej okolicy to jeden z niewielu który jeździ do domu,zobaczymy czy jest też tak dobry jak twój dentysta ;) na wstępnej wizycie już był.
Pozdrawiam!
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

anula680

leczenie jeszcze nie zakończone,ale mogę powiedzieć wspaniały człowiek chcąc mu zapłacić za wizytę powiedział " kieruje się swoimi zasadami i niech nie zmieniam tych zasad "
byłam bardzo mile zaskoczona niema co kryć :laugh:
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero