Wielki Dar Stowarzyszenia Dygnitas Dolentium

Zaczęty przez marek, 07 Luty 2013, 21:14:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marek

Jak wiecie w Boże Ciało będzie już 10 lat jak mama leży wentylowana i karmiona mechanicznie z opuszkowym SLA.Od roku walczymy z odleżynami,na tyłku,na głowie,rany się niestety nie goiły.Poprosiłem Pawła o pomoc i otrzymałem ją!
Stowarzyszenie Dygnitas Dolentium sfinansowało zakup profesjonalnego materaca przeciwodleżynowego dla mamy,na zasadzie dożywotniego wypożyczenia!

to wielki dar i pomoc

z całego serca dziękujemy!
Wiem że aktualna jest dalsza pomoc dla innych osób w ciężkich stanach.
Bo kto inny naszym chorym pomoże.....

Pawel

Tak jak napisalem w najnowszym kwartalniku, mamy do wypozyczenia materace przeciwodlezynowe i lozka elektryczne. Jak to dziala?

- podpisujemy umowe uzyczenia, bezplatnie i dozywotnio
- zamawiamy w sklepie nowy sprzet wedlug indywidualnych potrzeb
- my placimy a sklep wysyla sprzet do chorego
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Skąd wziąć taką umowę, czy to jest specjalny druk,a może  w formie pisemnej prośby ?
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

#4
  Dziękuję Stowarzyszeniu  za pomoc w sfinansowaniu i użyczeniu materaca dla męża  :)
Paweł mówi,że jest bardzo wygodny i nic go nie gniecie ;D

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

AnnaL

Wielki dar i wielkie podziekowania wszystkim, ktorzy sa tak bardzo zaangazowani i tak bardzo pomocni innym i chorym i ich rodzinom!!!
To rzeczywiscie WIELKI DAR!...



mab5

 :) ja także dziękuję, tata już korzysta - i chyba jest mu dużo lepiej, bo dawno już nie widziałam takiego słońca płynącego z jego twarzy :)))

tulipan

Pan Krzysiu potrzebuje łóżka,te którego używa jest stare i psuje się.Co musi zrobić aby wypożyczyć od stowarzyszenia?

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl


Ada

Witam. W imieniu swoim i rodziców ale przede wszystkim w imieniu taty dziękuję Stowarzyszeniu  za pomoc.  Tato wzruszony  i bardzo zadowolony leży już w swoim nowym ruszającym się w każdą stronę łóżku  :) Pomagacie  nam nie tracić wiary w ludzi i nadziei na lepsze jutro...
Ada

tulipan

Witam, 8 sierpnia p.Krzysiu otrzymał nowiutkie łóżko od stowarzyszenia.Dziękuję bardzo  za pomoc a szczególnie pani Joli.Jestesmy bardzo wdzięczni.!!!