Msza za...

Zaczęty przez marek, 21 Kwiecień 2013, 22:34:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marek

Czy my tzn.Stowarzyszenie możemy zamówić i zapłacić za msze za naszego chorego?
50 zl,tak u nas się płaci,czy  takie pieniążki były by możliwe do rozliczenia przez Stowarzyszenie?
Bo aż głupio,za mamę co chwila msza,a od Dygnitas Dolentium nie ma.Choć Dygnitas Dolentium najwięcej pomógł.
Tylko pytam,to tylko pomysł.
pozdrawiam

Pawel

Dzieki za Twoje slowa o roli stowarzyszenia. Dysponujemy ograniczonymi funduszami w porownaniu do potrzeb, dlatego Stowarzyszenie jest od pomocy chorym i ich rodzinom w trakcie choroby gdy potrzeby sa najwieksze.

Sprobuje pogadac ze 'swoim' ksiedzem czy nie odprawi Mszy w intencji zmarlych chorych. A! Przypominam chorym, ze raz na rok Msze mozna odprawic w domu.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

mab5

nie słyszałam jeszcze, by  odprawiono Mszę w domu? to jakiś przepis czy dobra wola kapłana? dzięki Pawle za info...

Alienista606

mysle ze wola ksiedza. tu w uk polscy misjonaze czesto tak robia. zbiera sie grupa ludzi bo ludzie to kosciol a nie mury.

Pawel

Jest to tylko wola ksiedza.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Pawel

W II polowie czerwca bedzie Msza Św. w intencji chorych na SLA. Szczegoly pozniej.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Pawel

Msza Św. w intencji "zmarłych chorych na SLA w Polsce" odbędzie się w piątek 21.VI.2013 r. o godz. 19.15 w kaplicy Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Kasia87

aż żałuję że nie mogę tam być .. miedzy innym za moja mame.. dziekuję .

Kasia87

Jutro o 18 odbedzie sie msza za moja matule ale rowniez za wszystkich dotknietych ta choroba :( to moja intencja na jutro .. pomodle sie was wszystkich ..