Sanatorium w Konstancinie - Jeziornej

Zaczęty przez teresa, 12 Czerwiec 2013, 21:52:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

teresa

Kochani właśnie otrzymałam z NFZ sanatorium - Szpital w Konstancinie Jeziorne przy ul. Sue Rider 1. Termin od 19 lipca do 16 sierpnia 2013r. W internecie jest bardzo mało informacji na temat  obiektu, warunków w pokojach itd... Czy ktoś z Was był tam i może mi cokolwiek opowiedzieć?

AnnaL

Teresko!

Nie znam warunków w tym sanatorium-generalnie Konstancin jest bardzo mily...
Mieszkam w Warszawie - wiec  jeśli będziesz cos potrzebowala -daj mi znac (bez problemu we wszystkim pomoge)

usciski

teresa

Aniu, bardzo Ci dziękuję za propozycję pomocy. Być może skorzystam  ;)

Troszkę się dowiedziałam pocztą pantoflową. Podobno warunki są takie sobie (jak dla mnie daleko do sklepu - ok. 1,5 km.) , ale za to chwalą rehabilitację. To jest najważniejsze. Poza tym prawie miesiąc w środku lata spędzony w lesie poza blokowiskiem jest dla mnie prawdziwą radochą, już się cieszę  :D

AnnaL

Tereska jest juz w Konstancinie. Niestety nie ma zasiegu wiec nie moze byc na forum ale wszystkich bardzo serdecznie pozdrawia!!!!




Pawel

Popytaj:

Dane kontaktowe
Szpital Rehabilitacji Neurologicznej – placówka Sue Ryder w Konstancinie – Jeziornej
05-510 Konstancin – Jeziorna
Sue Ryder 1 (dawna Ujejskiego 37)
tel./fax (22) 756 40 41 numer wewnętrzny do rejestracji: 22
Napisz do nas: sekretariat@uzdrowisko-konstancin.pl
Informacje o nas znajdują się na stronie: www.uzdrowisko-konstancin.pl
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

AnnaL

Witam wszystkich!
Widzialam sie z Tereska, ktora pozdrawia serdecznie z Konstancina!
Jeszcze tydzien i bedzie w domu. Wszystko opisze o swoim pobycie w Konstancinie.


Tereska jest tak pogodnego ducha, ze moze obdzielic wszystkich dookola!
Bardzo sie ciesze, ze moglysmy sie poznac!


usciski!
ania

teresa

Chcę Wam powiedzieć, że  odwiedziła mnie w Konstancinie Ania nick na forum AnnaL (już tutaj o tym wspomniała)
Przy okazji tej wizyty poznałyśmy się osobiście i rozmawiałyśmy jak "stare znajome". Ania to bardzo fajna, energiczna i chętna do pomocy kobieta. Zdarzenie prawie jak w powiedzeniu: "góra z górą........" .
Aniu bardzo dziękuję, że dałaś mi okazję spotkać Ciebie  :-*

Elizajska

Sanatorium jak najbardziej kojarzę, choć osobiście nigdy tam akurat nie byłam, choć nie wątpię, że jest dobre, warto mieć namiary. Ciekawym wyborem jest także takie sanatorium bez skierowania o którym można poczytać http://medicalsensus.pl/ na ich własnej stronie. Pozdrawiam serdecznie.