Aparat Dafo

Zaczęty przez malgosia, 19 Wrzesień 2006, 11:35:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

malgosia

Witam! Mam pytanie i proszę o pomoc, moja mama choruje na SLA od 2 lat, a od pół roku zna dizgnozę, ostatnio w Sanatorium lekarz polecił żebym kupiła mamie Aparat dafo na opadająca stopę. Może po krótce przedstawię formę mojej mamy: chodzi sama po domu przy mojej asekuracji i przy pomocy kuli, prawą stronę ma gorszą i potyka sie o ta stope. Lekarz poradził mi ze ten aparat jej pomoże w chodzeniu, ale z kolei lekarz w moim miescie stwierdzil że to jest zbytni wydatek, i juz sama nie wiem. Jak ktoś z was miał jakieś doswiadczenie z tym aparatem to proszę o wszelkie info. Z góry dziekuje za wszelkie informacje Pozdrawiam goraco Trzymajcie sie Gosia z Dębicy

Pawel

Niestety nie mialem z nim do czynienia...ale mysle ze warto sprobowac :D
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

iwona

czesc Gosiu moja mama chorowala rowne 2 lata na sla zmarla teraz 20 sierpnia nie moge sie ztym pogodzic jest mi strasznie ciezko bylam z na caly czas bardzo mi jej brak mieszkam w Tarnowie i w czoraj znalazlam te strone wiem jak malo wie sie o tej chorobie i dlatego chce sie podzielic swoja skromna wiedza i pomoc jak bedziesz miala jakies pytania to pisz ja juz troche informacji podalam na tych stronach pozdrawiam Iwona

iwona

nie mialam do czynienia z tym aparatem warto wszystkiego probowac a jesli chodzi o cene to sprawdz w sklepie ortopedycznym czy mozesz starac sie o dofinansowanie z funduszu ja tak wiele rzeczy kupilam dla mamy do chodzenia polecam baRDZO DOBRE BUTY ORTOPEDYCZNE sa dosc drogie ale warte swojej ceny za nie placi sie w calosci