Leczenie propolisem bezalkoholowym 30 %

Zaczęty przez wiesia811, 06 Sierpień 2013, 14:36:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiesia811

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się od znajomej o propolisie 30 %. Jej znajomy nagle zachorował, stwierdzono mu SM, nie był już w stanie wstać z łóżka. Dowiedział się wtedy o profesorze który produkuje we własnym laboratorium właśnie propolis 30 %. Należy stosować go najpierw codziennie dawkę 30 ml, a później przez tydzień 50 ml - dawka uderzeniowa, następnie powrócić do 30 ml. Do tego jeść też pyłek pszczeli. Ten znajomy po półrocznym stosowaniu powrócił do pracy i jest w dobrej kondycji. Gdy się o tym dowiedzieliśmy mąż skontaktował się z tym profesorem i również zaczęłam tą kuracje. Po miesięcznym stosowaniu wydaje mi się że mam nieco silniejsze nogi, nie odczuwam drgań, nie łapią mnie też skurcze z którymi wcześniej miałam problemy. Dodatkowo wyregulowało mi się ciśnienie  (a mam nadciśnienie, na które dotychczas stosowałam leki). Nie jem teraz żadnych dodatkowych leków, żadnych witamin. Codziennie rano mąż podaje mi propolis i w ciągu dnia jem ten pyłek pszczeli.
Taką kurację powinno się stosować minimum 3 miesiące, a nawet do pół roku. Pierwszy miesiąc za mną zobaczę co będzie dalej...

A czy ktoś z was próbował może takiego sposobu leczenia?
Pozdrawiam

Maria Magda

Witaj,
Przeczytałam Twoją informację nt propolisu i mam prośbę jeśli mogłabyś przesłać mi indo jak zdobyć ten propolis będę wdzięczna. Mój mąż choruje od 4, 5 roku (ma 35 lat) -próbowaliśmy już chyba wszystkiego poza propolisem i kuracją komórkami macierzystymi. Jeśli masz jakieś pytania bądź  mogłabym Ci w czymś pomóc nie wahaj się i pisz.
Pozdrawiam,
Iwona (Maria Magda-to moje drugie imię)