Dr inż. Wacław Jerzy Moska

Zaczęty przez Zaruka, 31 Sierpień 2013, 11:38:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Słońce

Wg mnie zakby facet byl fair to by nie robil marketingowej agresywnej ściemy i nie bazowal na uczuciach i sytuacji tylko normalnie by się zachowywał. A jego zachowanie przypomina hadlowca amwaya czy innej sprzedazy bezposredniej.
Pzdr Słońce

anna01

Słońce: o jakiej agresywności piszesz? On pisze, że sam chorował i był o krok od śmeirci  dlatego chce teraz ludziom pomagać... To według mnie dobry człowiek. Dobre ma serducho.

Pawel

Olu nie ufaj mu... Czy mozna ufac czlowiekowi, ktory falszuje swoje wyksztalcenie? Jesli robi to po kosztach to czemu ma dzialalnosc gospodarcza?
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

mab5

też uważam, że głównym celem jest łapanie klienta na Oberon + inne "specjalistyczne" badania i leki... jak znam życie ten pan także umiałby uleczyć także tysiąc innych schorzeń, z którymi nie radzą sobie lekarze...póki co nie skłonię się do korzystania z tej pomocy.... ale poobserwuję, może kiedyś zmienię zdanie....

catavinos

Wacław Jerzy Moska w sieci ...
http://www.forumneurologiczne.pl/forum/vt,33,102,24328,12130,neurologia-forum-dla-rodziny-i-pacjenta#p693802 tu na forum składa życzenia + wizytówka

http://skierniewice.naszemiasto.pl/artykul/1165415,od-lutego-lekarze-nie-moga-zdiagnozowac-pana-roberta,id,t.html tu reklamuje się w  komentarzach pod artykułem
OD KIEDY TO LEKARZ SZUKA PACJENTA?

http://jerzy-kropiwnicki.blog.onet.pl/2013/07/24/24-07-2013-lojalnosc-lodzkiego-posla/ też coś o nim, niezła ściema

http://www.plus50.pl/index.php/fundusze-unijne/447.html?id=447 tu szuka namiarów na sławnych i widać że raka też leczy (chciał Kolbergera uleczyć ?)

Widzę że ten wątek zmierza w odwrotnm kierunku, zamiast ostrzegać to zachęca do korzystania z usług szarlatana dobrego człowieka o dobrym sercu, anna01 ! proszę puść tę brzytwę bo stracisz palce ! dobre serce to masz Ty, ale nie ten oszust

anna01

Boże... Ja po prostu naiwna chyba jestem... Ale wiecie... Nadzieja umiera ostatnia. Ja cały czas wierzę, że MUSI UDAĆ się coś zrobić.. Pytanie tylko kiedy. Czy zdążymy pomóc naszym najbliższym...

Pawel

Szanowny Panie Waclawie,

mam dwa apele:

1. Prosze przedstawic dowody swoich twierdzen o "leczeniu" SLA.
2. Prosze przedstawic dowody na zgodne z prawem korzystanie z tytulu naukowego dr inz.

Ma Pan dwa dni na przedstawienie dowodow. Po tym terminie zostanie Pan usuniety z forum.

Prof. dr hab. kpt. żw. inż Paweł Bała
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

mab5

Cytat: Pawel w 01 Październik 2013, 16:45:15

Prof. dr hab. kpt. żw. inż Paweł Bała

;D
Pawle, zabrakło mi tu tak powszechnego już w mediach "LUBIĘ TO" :)
;)
Bardzo :)
Pozdrawiam:)

RILU

#28
Cytat: anna01 w 10 Wrzesień 2013, 07:03:26
Pan Wacław pisze, żeby zrobić badanie włosa lub paznokcia. Ktoś z Was robił?
Mam nadzieję, że nie dostanę od Pawła po głowie za spam, jak wkleję tu dwie wiadomości od Pana Wacława:

"PISMO  Nr  1.

Proszę to pismo bardzo dokładnie przeczytać.Jeżeli coś nie będzie zrozumiałe proszę pytać i samemu nie interpretować.




Szanowna Pani Olu.


Niżej przesyłam pierwszy oficjalny list, w którym z mojego punktu widzenia przedstawię Pani problem z chorobą SLA i od razu zaznaczę, że różni się on znacznie od oceny medycyny lekarskiej i może dlatego mam pewne efekty w tym problemie. Jak dla mnie to-szczycę się takimi efektami.


                                                   1.


Jest generalną nieprawdą,co twierdzi lekarska medycyna, że etiologia stwardienia zanikowego -bocznego jako choroba neuronu ruchowego nie jest znana. Jest znana.


Ale może nie dla naszych lekaży a może nie chcą znać.


Wiele nauczyłem się nie tylko w Chinach ale także w konsultacji z moimi już dziś przyjaciółmi, wybitnymi profesorami medycyny na świecie a mianowicie w USA, Izraelu,Rosji i we Włoszech. Może i w Polsce medycyna z tą chorobą nie może sobie poradzić a może po prostu ze względu na system w naszej służbie zdrowia, poradzić sobie nie chce, najgorsze jednak jest to, że nawet nie próbują i tu właśnie nie ma to nic wspólnego z przysięgą Hipokratesa.


                                                             2.


Choroba neuronu ruchowego rozwija się w organiźmie człowieka od 5-8 lat i tu jest ,,pies pogrzebany,, działalności medycyny lekarskiej w Polsce, gdzie system a także lenistwo lekarzy nie dopuszcza należytych analiz i badań. Na tę chorobę nieleczoną,


ludzie żyją od 2 do nawet 40 lat i od razu stwierdzę, że nigdy nie wyleczy się człowieka

z dolegliwości neuronu ruchowego, kiedy w organiźmie będą obecne inne problemy zdrowotne, oczywiście znaczące i poważne dla stwardnienia zanikowego bocznego.!!!


Więc proszę się nie zdziwić, że będę od Państwa prosił pewne wyniki, które obowią-

zkowo będę musiał otrzymać do momentu rozpoczęcia właściwego leczenia.




                             W tej chorobie, jeżeli chcecie Państwo uzyskać efekt zatrzymania choroby, nierozwijania jej oraz likwidacji zaostrzenia, czyli zmniejszenia dolegliwości a już obowiązkowo do pełnego wyleczenia- musimy współpracować, gdyż bardzo sobie cenię współpracę na linii: leczący-leczony, odnosi się to też na opiekunów leczonej osoby. Ze swojej strony będę udzielał Państwu wszelkich informacji,ocen i zobowiązuję się niczego nie ukrywać, zarówno pod kątem różnych stwierdzeń, różnych postępów lub zaostrzeń zachorowania.W dalszym ciągu jednak uprzedzam,że cudotwórcą nie jestem i wiele zależy od wyników ,które zobaczę a w szczególności od wyników ,które zlecę i muszą być zrobione obowiązkowo.





                                                             3.




Wracając do etiologii:




Pod uwagę w chorobie SLA bierze się 11 możliwości:




1- uwarunkowania genetyczne( tu uwaga, gdyby się okazało,że chorobę tą spowodo-

wały uwarunkowania genetyczne, Pani by musiała natychmiast wykonać niezbędne badania profilaktyczne ale proszę, naprawdę proszę się na zapas nie martwić)


2- czynniki infekcyjne(wirusy, jady( w tym jady pokleszczowe a w szczególności jady parazitów, których jest na świecie około 10 000 rodzajów) ,grzybnie)


3- zaburzenia metaboliczne oraz nieprawidłowe enzymy,


4- nieprawidłowa synteza białek


5- zaburzenia DNA i RNA


6- działanie wolnych rodników


7- czynniki immunologiczne


8- czynniki paranowotworowe


9- czynniki chemiczne


10- czynniki termiczne


11- czynniki mechaniczne




Wątpię, aby medycyna lekarska tym się zajmowała analizując , podstawę, źródło choroby neuronu ruchowego, z której ta choroba powstała. Diagnoza to jedno a próba, powtarzam próba poszukania przyczyny to drugie. Nie znając przyczyny,nigdy nie dojdzie do wyleczenia obojętnie jakiej choroby, w tym ciężkiej lub tzw. nieuleczalnej, dlatego w Polsce tylko 30% diagnoz postawionych za pierwszym razem jest prawidło-

wych, 60% za drugim, 80 % za trzecim razem, 90% dopiero za czwartym a ostatnie 10 % jest nierozszyfrowanymi i ludzie umierają, nawet nie wiedząc na co?.




W związku z tym, jeżeli Państwo chcecie i myślicie o wyzdrowieniu Pani mamy, muszę sprawdzić wszystkie możliwości ,genezy powstania tej choroby, inaczej pacjent umiera !




                                                            4.




Jeżeli chodzi o punkty:   1,10 - przeprowadzę z Państwem dokładny ,profresjonalny wywiad.


Jeżeli chodzi o punkty:   2, 6, 7, 8, zlecę Państwu tu u mnie na Ukrainie badanie aparatem specjalistycznym  Voll,a 27-Us-Oberon 01.To konieczne( Kasia też tu była)


Jeśli chodzi o punkty:     3, 6, 8, 9, 11 zalecę Państwu i wskażę ,gdzie w Polsce można wykonać badania na aparacie komputerowym - Spektometr ICP Optima 5300 DV Perkin Elmer.           ( głowę daję, że takie badania Pani mamie medycyna lekarska nie robiła, powtarzam, nie chodzi o diagnozę, bo ta jest znana, chodzi o wyjawienie przyczyn a to nie proste. )


Jeżeli chodzi o punkty: 4, 5, te badania trzeba będzie wykonać w labolatoriach też w Polsce.




Jeżeli medycyna lekarska tych badań nie przeprowadziła i wydała epikryzę stwierdzającą SLA to jest to  formalna diagnoza, bez próby nawet odpowiedzenia na pytanie ,skąd to SLA się wzięło. Nawet jeżeli jest to zmutowana składnia kilku chorób, postaramy się to rozwikłać.Postaramy się !!! Jest to możliwe !!!




Całą procedurę tych 11 punktów rozpoczniemy od razu




Dr inż. Wacław Jerzy Moska


Ukraina




p.s. bardzo proszę pamiętać, że to walka nie tyle z chorobą a właściwie ze zmutowanymi chorobami wywołujące SLA a walka z czasem.


Pismo NR 2.



Szanowna Pani Olu.  W


                   W ślad za moim Pismem nr 1 z dnia 08.09.2013 r przekazuję bardzo ważne sprawy dotyczące wykonania badań, bez których nie można nawet marzyć o podejściu do choroby SLA, i tak po kolei:





A. Odnośnie punktów 3.1 i 3.10 tamtego pisma, muszę przeprowadzić z Panią dokładny wywiad na temat:




- skąd Pani posiada takie wiadomości, że nie jest to problem genetyczny. ja w wynikach badań i opisie tego się nie doczytałem, bo i medycyna za dokładnie nie potrafi tego określić ale jeżeli posiada Pani na ten temat od lekarzy informacje, proszę mi je udostępnić. Proszę Panią, wykluczenie takiego argumentu jak uwarunkowania genetyczne jest super ważne i odpowiedzialne, sama Pani rozumie.Gdybyśmy przeoczyli ten problem, lub nie mieli do niego przekonania przez medyczne argumenty- mama umrze i jej nie uratujemy,bo przeoczymy ten problem.




-czynniki termiczne. Proszę Sobie przypomnieć, za Pani życia za Pani pamięci i proszę porozmawiać z Pani ojcem, czy mama kiedyś nie miała przypadku znaczących oparzeń zewnętrznych a w szczególności wewnętrznych,oparzeń spowodowanych temperaturą cieczy czy jedzenia czy oparzeń chemicznych  przewodu pokarmowego. Chcę przez to możliwie jak najdokładniejszą pamięciową analizę, wyeliminować przypadek i przyczynę czynników remicznych.




B. Odnośnie punktów: 3,6,8,9,11 badanie na Spektometrze Komputerowym ICP Optima 5300 DV Perkin Elmer, jest tu najważniejsze,ponieważ wykryje proporcję metaboliczną


w organiźmie mamy, wskaże na gospodarkę ukrwienia i limfatykę, sprawdzi nam wszystkie systemy organizmu , wskaże nam o zawarciu toksyn,trucizn w organiźmie,o grzybniach i grzybach , o sytuacji nowotworowej itp.itd. Tak że idąc za ciągiem myślowym od ostatniego mojego maila, proszę wdrożyć badanie włosów lub paznokci zgodnie z wymogami przedstawionymi przez panią Mariolę Zalas z Laboratorium Biomol-Med i to jak najszybciej.


Powiem więcej, Państwo bez tego badanie nie wiecie, bo nie możecie wiedzieć jak karmić i czym mamę.Może się okazać, że nie dajecie jej to co powinna dostać a dajecie to czego ma za dużo w organiźmie ,mało, co może w takiej sytuacji spowodować jej szybszą śmierć. Kiedy bądą wyniki z Biomol-med ,dokładnie to wytłumaczę.Dlatego spytałem o kroplówki. Bo np. w wielu kroplówkach jest potas a w przypadku istnienia poważnego przekroczenia potasu w organiźmie,może to doprowadzić do zgonu, itp.itd.




C. Odnośnie punktów: 2.6,7,8 prawdopodobnie trzeba będzie mamę przywieść na badania na Ukrainę. Zrobienie badań dokładnych: antyparazitarnych,badania wszystkich systemów organizmu nie wykona inna aparatura niż połączony zestaw aparatu: Voll,a i aparatu Komputerowego: 27-Us-Oberon 01 Jeżeli znajdziecie w Polsce, daj Wam Boże.




D.  i  ostatnie, trzeba w Polsce uzyskać poprzez badanie: jaka jest aktualnie synteza białek oraz czy są i jakie zaburzenia w DNA i RNA, ktoś Wam musi w tym pomóc.


Trochę odstałem od realiów medycznych w Polsce i po prostu nie orientuję się kto i gdzie to robi a zrobione musi być wysoce profesjonalnie.




I od tego: A,  B,  C,  D  dopiero możemy zaczynać i wtedy możemy ułożyć program leczenia poprzez:




- ustalenie natychmiastowe właściwej diety aby nie dobijać organizmu negatywnymi dla tych okoliczności produktami i pokusić się o wyregulowanie pierwiastków brakujących a domniemuję, że w chwili obecnej u mamy jest z jednej strony wielki niedobór w wielu pozycjach,w niektórych może być dużo czegoś za dużo, groźnych dla zdrowia ,no i ciekawe czy nie ma toksyn czy trucizn.




- zobaczymy w jakim stanie są systemy i układy organizmu, bo nie ma mowy o leczeniu SLA, jeżeli nie usuniemy chorób niebezpiecznych  dla zdrowia i życia ,co stwarza właś- nie sumę biedy ,która nazywa się SLA. Zobaczymy czy u mamy nie ma grzybni rako- wych, bakterii,infekcji,grzybów i najważniejsze, czy nie ma parazitów zjadających mamę, czy ich odchody nie tworzą śmiertelnych jadów w poszczególnych układach i systemach organizmu.




Taka ciężka nas czeka praca a przez cały czas w miarę musicie dalej opiekować się chorą.To super ważne w tym przypadku. Wstrzymanie postępującej choroby, bądzie już wielkim naszym osiągnięciem ale bez w/w badań nic z tego. To faktycznie sprawa życia lub śmierci.




Tym pismem kończę przed urlopem konsultacje z Panią,oczywiście jak będę w Europie spróbuję do Pani napisać ,dlatego proszę nie pozostawać bez łączności ze mną i jeszcze raz proszę o odpowiedź szczerą na : A, przystąpcie do wykonania punktu : B,


poszukajcie w Polsce lub przygotujcie się do wykonania tego punktu na Ukrainie u moich kolegów a rezyduję 20 km od granicy z Polską i spróbujcie wykonać : D abym po powrocie z urlopu miał jasność co do zawartości i jakości organizmu mamy.




Nie wiem, czy Panią nie zanudzam ale krócej nie mogę i nie umię a chcę ,aby Pani w miarę dokładnie i rzeczowo, miała wszystko wytłumaczone.




Bardzo serdecznie pozdrawiam,życzę dużo siły w tych działaniach.


Dr inż. Wacław Jerzy Moska


Ukraina-Polska"
CO WY NA TO?!

Spectrometer ICP Optima 5300 DV Perkin Elmer -stosuje się do wykrywania metali ciężkich
Nieodzowny jest w metalurgii ,produkcji wysokiej jakości narzędzi z metalu.


Cytuję : Ale może nie dla naszych lekaży a może nie chcą znać

Poza tym , lekarz pisze się przez rz .Wacku  napisałeś lekaż.
Uważam ,że niefortunnie się tu znalazłeś i piszesz bzdury . Chcesz naciągnąć ludzi na forsę ?
Tylko ,że trafiła kosa na kamień .My wszyscy  tu piszemy - lekarz a nie lekaż .. ..

więc "inrzynieże" i "doktoże"
proszę , przestań tu pisać
zarobić chcesz...być może ...
w mózgu zaczęło coś świtać ?


Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.