Rozmowa Anny Dymnej z chorą na SLA

Zaczęty przez mnd.pl, 11 Wrzesień 2013, 17:06:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

We czwartek 12.IX o 12.15 na TVP2 emitowany będzie program "Anna Dymna - spotkajmy się: Bożena Jóźwiak". Gościem prowadzącej będzie chora na SLA Bożena Jóźwiak. Zachęcamy do oglądania!


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1378911974&archive=&start_from=&ucat=&

RILU

#1
Wspaniale , bardzo się cieszę  :-*  :)

Jutro 12.09.2013 roku , o godzinie 12.15  w TVP2  :D  :D  :D
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

anna01

Bożenka! Dzwonię do Taty żeby mi nagrał! Na pewno obejrzę!

catavinos

Oglądałem program  z Panią Bożeną z narastającą dumą, że znowu jest coś o nas. Cieszy sam widok polskiego Stepheną Hawkinga w spódnicy i to w dużo lepszej kondycji. Chwała Paniom Annie i Bożenie za przedstawienie problemu SLA. Mnie jednak czegoś tu brakowało, czułem jakiś niedosyt więc zacząłem oglądać jeszcze raz uważnie od początku ( program nagrałem)
Nie wiem czy Wy to też zauważyliście, ale ja widziałem dwóch gangsterów jak przykładają obu Paniom zimne lufy do głów akurat w momencie gdy bohaterki programu podjęły temat stowarzyszenia i naszego portalu.
Dlatego nazwy nie padły, nie usłyszałem DIGNITAS DOLENTIUM ani EMENDEPEEL. Rozumiem – zakaz reklamy, ale te DUPKI z TVP2 nie zrozumiały, że dzięki temu program spalił na panewce i nie wniósł niczego dla naszej sprawy. Ludzie nadal nie będą wiedzieć nic o stowarzyszeniu a nowo zdiagnozowani nic o http://mnd.pl/ ...
                                                                                                                catavinos

JAMI


wiesia_m

Oglądaliśmy z mężem i również mamy wrażenie że bardzo skrócili ten program.
Jakoś tak czegoś brakowało, mało informacji o Stowarzyszeniu, jakby wycięli sporą część z nagrania.
Pozdrowienia dla Pani Bożeny WIELKIEJ BOHATERKI

Bożenka_

Padały nazwy, nazwiska. Pani Anna widziała poradniki, kwartalniki. Rozmowa nie była ustawiana. Trwała ponad godzinę. Powycinali, pokazali to co chcieli.

mab5

nie widziałam bo utknęłam na poczekalni u lekarza, w necie nigdzie nie widzę....

RILU

Cytat: Bożenka_ w 12 Wrzesień 2013, 21:19:00
Padały nazwy, nazwiska. Pani Anna widziała poradniki, kwartalniki. Rozmowa nie była ustawiana. Trwała ponad godzinę. Powycinali, pokazali to co chcieli.

Bożenko - piękny wywiad ,racjonalne wypowiedzi -bardzo mi się podobało to spotkanie .
Pani Ania zaprosiła Ciebie do Krakowa ale nie udało mi się wyłapać,kiedy to się odbędzie ?
Byłem skoncentrowany wymieniając Jadzi multikompres ..

Serdecznie pozdrawiam
RILU  :-* :-* :-*
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Alienista606


jankar

Ja też oglądałam :)
Chylę czoła przed p.Bożeną, bardzo fajnie się Pani wypowiadała no i p.Anna, taka ciepła....
Wycieli co wycieli ??? trochę szkoda, ale jak ktoś będzie zainteresowany to odszuka
i forum i Stowarzyszenie.
Dobrze, że się o nas mówi....
Tylko ta godzina emisji 12,15 :o
Przecież ludzie pracują.....

catavinos

#11
Alienista606
Biję się w piersi póki jeszcze mogę i postaram się nie używać niezrozumiałych zwrotów typu:

EMENDEPEEL - fonetycznie adres naszej strony czyli mnd.pl

Wybacz Max bo mam doła - (Być w kiepskim nastroju)

Co do wywiadu to nagram go na kamerę i wyślę chętnym, ale po 17 września bo wyjeżdżam.

Alienista606

Uwielbiam jak ktos ma mnie za idiote.
a co do reszty. ....catavinos........przesadzasz

Alienista606

Catavinos
Na tym forum kazdy ma jakas forme dola.
Wktaj w moim klubie..........a uwierz ze nie cbcial bys miec moich problemow

Bożenka_

YouTube Anna Dymna spotkajmy się 12.09.2013, można program zobaczyć.

Maria

"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

Pawel

Bozenko jak wiesz takie zachowanie mediow to klasyka. Nawet przychylna p.Anna nic dala, choc bez jej nacisku pewnie o 12.15 bylaby powtorka M jak Milosc. W TV ma byc sensacja flaki, polityka, ksieza geje, gwiazdy na lyzwach itp. Nie wierze w media
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

teresa

#17
Program obejrzałam z uwagą.  Bożenka nadal pięknie wyglądasz, nic się nie zmieniasz. Twój ciepły uśmiech sprawiły, że patrzyłam i słuchałam Cię z przyjemnością. Dziękuję Ci, że tak wspaniale opowiedziałaś o sobie i o nas chorych.
Panią Annę bardzo lubię, szanuję i podziwiam. To wspaniała, ciepła osoba i dzięki temu jej programy mają tak swobodny i przyjazny klimat. Szkoda tylko, że najważniejsze dla nas informacje zostały wycięte. Ale tak jak napisał Paweł telewizja nadaje  tylko sensacje, afery, kłótnie polityków i "bzdety" z życia gwiazd.

anek

Pani Bożenko czy mozna z Panią nawiązac kontakt ? bardzo mi na tym zalezy mam kilka pytań
na temat tej choroby na którą choruje moj tatus u którego ta choroba bardzo szybko postepuje :( Pozdrawiam Ania

wiesia_m

Dranie usunęli film youtube ze spotkania.

ASIA.G


anna01

W końcu obejrzałam! Bożenko! Wspaniale wyglądasz i jesteś naprawdę w bardzo dobrej formie! Dzielna babeczka z Ciebie! Jesteś dla mnie wzorem! Dobrze, że jesteś! :-*