Podziękowanie!

Zaczęty przez Bea, 17 Wrzesień 2013, 11:25:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bea

Witam ,
chcę podziękować za stworzenie tej strony! Za wszystkie bezcenne, konkretne informacje dzięki którym wiem więcej czasem niż pani doktor z POZ, która przychodzi do wujka. Wielokrotnie tu szukałam i szukam pomocy i czytając informacje i rady, tę pomoc znajduję :-) Dziękuję bardzo serdecznie i  pozdrawiam wszystkich, którym nieobcy jest termin SLA, którzy wiedzą jak okrutna to choroba "w praktyce" i którym się chce chcieć pomagać innym!
Dobrze że jesteście !!!
Bea

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Marek op

Tak to prawda  Naleza sie wam i to Wielkie Podziekowania   Dzieki wam duzo sie dowiedzialem czasem i to w wiekszosci rozmawiam z lekarzami jak rowny z rownym niektorzy umieja przyznac sie do niewiedzy a inni blefuja ze wiedza lecz w rozmowie wychodzi ta ich wiedza. Nie chce generalizowac bo sa tez tacy ktorzy maja duza wiedze i sa zyczliwii nie ma problemu by z nimi porozmawiac by mogli pomoc. Pozdrawiam tych co chca pomagac i pomagaja jestescie Wielcy i Klaniam sie wam nisko Nie wiem co by bylo gdybym nie trafil na te strone Jeszcze raz Dziekuje i Klaniam sie