Pomoc Rilutek w Białymstoku

Zaczęty przez ysbel, 30 Wrzesień 2013, 00:00:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ysbel

Witam, drodzy przyjaciele. Piszemy z sąsiedniej Białorusi, mamy chorego ojca. W naszym kraju nie ma lekarstwa Rilutek (Riluzole), ale jest to możliwe, aby przyjechać do Polski i kupić. Może zapyta. Gdzie mogę kupić Rilutek w Bialystok? Jakie są wymagane dokumenty (prawdopodobnie nasz przepis nie będzie ważna w danym kraju), może ktoś pomóc?

Pawel

Musisz miec recepte od jakiegokolwiek polskiego lekarza i udac sie do jakiejkolwiek apteki. Nie przysluguje Wam refundacja wiec trzeba poprosic aptekarza by dal najtanszy zamiennik.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

ysbel

Leki Wymiana nie - powiedziano nam, że nie ma takich leków w Unii Europejskiej (wcześniej kupiliśmy w Estonii), a na Białorusi nie jest ... To tak, jakby starając się kupić. Może są lekarze, którzy mogą przełożyć na polski nasz przepis? Chcę płacić żadnych pieniędzy!

catavinos

ysbel!
Daj mi twój  adres to ci wyśle paczkę Riluzle PMCS na Białoruś za darmo.
Riluzle PMCS to jest to samo co Rilutek. Nie kupuj czasem od hien za euro bo pójdziesz z torbami.

ysbel

#4
Dzień dobry. Czytałem, że, Riluzle PMCS to jest to samo co Rilutek.  Możesz umieścić mnie w niezręcznej sytuacji, wolne wstydzi się podjąć. Jak podziękować? Być może wszystko to samo, będziemy płacić za niedogodności. Dziękuję bardzo! Nie mów mi, jaki rodzaj danych, z wyjątkiem adresu trzeba?

catavinos

odbierz poczte e-mail i wyślij adres i nie dziękuj bo nie ma za co, czekam

ysbel


Yo_ka

ysbel,
ja mogę Ci wysłać za darmo jedno opakowanie Zolerilis. To jest też zamiennik Riluteku.
Podaj swój adres na mój mail.

Pozdrawiam