Doceńmy wyjątkowych ludzi

Zaczęty przez catavinos, 21 Październik 2013, 22:45:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

catavinos

Mamy Pawła w konkursie  Zwykły Bohater http://www.zwyklybohater.pl/cierpienie-z-godnoscia
Kto ma facebook niech się dzieli (ikonka pod tekstem – f share), Idźcie między narody i dzielcie się tym linkiem bo ja nie chcę skończyć jak szefowa kampanii wyborczej Jarka pani Joanna Kluzik-Rostkowska.
Szanowny Pawle ciebie obowiązuje cisza wyborcza w tym temacie do odwołania  :D.
Szanowni moderatorzy proszę nie przenoście mi tematu do Hyde Parku bo nam go ktoś zagłuszy starym kawałem.
Bardzo proszę nie dzielmy skóry na niedźwiedziu i nie sugerujmy niczego naszemu faworytowi w razie jakiegoś sukcesu. Uważam, że każdy z nas coś zawdzięcza Pawłowi choćby tylko istnienie tej strony.

Żeby było jasne to w sprawę zamieszane są panie: Anna_L, Teresa, pani Halina z Nowego Sącza i jeszcze jedna pani Jola. W razie porażki nie pozostanie nam nic innego jak utworzyć kolejny PJN (Paweł Jest Najważniejszy)  :)


melassa

well done Czesiu :laugh: Jak zwykle przeczytałam z dużą przyjemnością i puściłam w świat oczywiście ;)

teresa

CytatŻeby było jasne to w sprawę zamieszane są panie: Anna_L, Teresa, pani Halina z Nowego Sącza i jeszcze jedna pani Jola. W razie porażki nie pozostanie nam nic innego jak utworzyć kolejny PJN (Paweł Jest Najważniejszy)  Smiley
Catavinos ja biorę to na "klatę" w całej rozciągłości.
A tak w ogóle to wykonałeś kawał dobrej roboty, brawo!

JAMI


wiesia_m

Informacja poszła w świat.
To jest prawda, że mamy w tym całym nieszczęściu jedno szczęście, że mamy Pawła.
Dzięki Paweł że jesteś Wielki Bohaterze.
Tobie catawinos i Twoim współtwórcom również dzięki za ciężką pracę.
Pozdrawiam cieplusio.

gosia1981

Materiał, który próbujesz udostępnić, zawiera link, który nasze systemy zabezpieczające uznały za niebezpieczny.

http://shar.es/emlkv

Usuń ten link, aby kontynuować.

Jeśli wydaje Ci się, że widzisz to w wyniku błędu, powiadom nas o tym. ???

gosia1981


jankar


marek


Marek op

Catvinos tobie i tym Paniom ktore podjely sie tego zadania jak najnizsze uklony i podziekowania  za wasz pomysl i realizacje  Nie mam fejsa jak mowia moi mlodzi jesli mozna w jakis inny sposob zaglosowac chetnie to zrobie i poprosze innych by glosowaliJestescie wspaniali  Pozdrawiam z calego serca Marek op

catavinos

Na wynik kwalifikacji nie mamy żadnego wpływu bo po trzech finalistów wybierze jury konkursu, a dopiero potem zwycięzców wyłoni głosowanie e-mail i sms. Za to teraz mamy szansę rozreklamować stowarzyszenie i naszą stronę więc do roboty bo następnej okazji nie będzie

Jado

Ja też udostępniłem :-)  Warto.

magda83

I ja tez udostępniłam :) pozdrawiam

gosia_79

z wielką przyjemnością udostępniłam
i jak trzeba będzie to zagłosuję  :)

anula680

Ja również nie mam fejsa ;D,ale córki udostępniły link iiiii....POSZŁO!!! :D
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

wiesia_m

#15
Ruszyła kolejna edycja Zwykły Bohater
Zgłoszenia bohaterów do 26 X 2014r
Catavinos, Ty masz lekkie pióro, proszę, bierz się do pracy a my będziemy Cię wspierać.
Nasz  kochany (chorych i ich rodzin) Paweł zasługuje na to, aby usłyszała o Nim cała Polska a nawet cały świat.
Pozdrawiam. Wiesia z Tadziem

JAMI

WIesia,widzę,ze oglądaliście dziś UWAGĘ :).Pomyslałam o tym samym co Ty.ZGŁOSIC PAWŁA!!!
Jak to się robi?

teresa

Wszyscy pragniemy, aby Paweł został Zwykłym Bohaterem.
Niestety nie udało się w poprzedniej edycji. Może się mylę, ale doszłam do wniosku, że Komiska TVN kieruje się swoimi pobudkami a nie jest obiektywna. A może potrzebują ludzi , którezy potrafią się ładnie zaprezentować i swobodnie wysłowić stokrotnie dziękując za głosy.
Poprzednio wygrała między innymi Pani, która poświęciła się własnemu choremu na autyzm dziecku, a Pawłowi, który będąc w cikężkim stanie z całego serca pomaga wszystkim chorym nie dano szansy.
Zastanawiam się czy może teraz po akcji Ice Bucket Challenge zarówno zacna Komisja TVN jak i widzowie mając większą wiedzę na temat SLA, DD i naszego kochanego Prezesa dadzą Mu szansę? Ale jest jeszcze Paweł, który musi wyrazić kolejną zgodę na kandydowanie.

anna01

Paweł to jedyna osoba w tym kraju zasługująca na to miano. I z konkursem i bez, Pawle, jesteś Wielki!

jankar

Ja też tak myślę.  ;D
Gdybym mogła jakoś pomóc, to bardzo chętnie.