Doceńmy wyjątkowych ludzi

Zaczęty przez catavinos, 21 Październik 2013, 22:45:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catavinos

Mamy Pawła w konkursie  Zwykły Bohater http://www.zwyklybohater.pl/cierpienie-z-godnoscia
Kto ma facebook niech się dzieli (ikonka pod tekstem – f share), Idźcie między narody i dzielcie się tym linkiem bo ja nie chcę skończyć jak szefowa kampanii wyborczej Jarka pani Joanna Kluzik-Rostkowska.
Szanowny Pawle ciebie obowiązuje cisza wyborcza w tym temacie do odwołania  :D.
Szanowni moderatorzy proszę nie przenoście mi tematu do Hyde Parku bo nam go ktoś zagłuszy starym kawałem.
Bardzo proszę nie dzielmy skóry na niedźwiedziu i nie sugerujmy niczego naszemu faworytowi w razie jakiegoś sukcesu. Uważam, że każdy z nas coś zawdzięcza Pawłowi choćby tylko istnienie tej strony.

Żeby było jasne to w sprawę zamieszane są panie: Anna_L, Teresa, pani Halina z Nowego Sącza i jeszcze jedna pani Jola. W razie porażki nie pozostanie nam nic innego jak utworzyć kolejny PJN (Paweł Jest Najważniejszy)  :)


melassa

well done Czesiu :laugh: Jak zwykle przeczytałam z dużą przyjemnością i puściłam w świat oczywiście ;)

teresa

CytatŻeby było jasne to w sprawę zamieszane są panie: Anna_L, Teresa, pani Halina z Nowego Sącza i jeszcze jedna pani Jola. W razie porażki nie pozostanie nam nic innego jak utworzyć kolejny PJN (Paweł Jest Najważniejszy)  Smiley
Catavinos ja biorę to na "klatę" w całej rozciągłości.
A tak w ogóle to wykonałeś kawał dobrej roboty, brawo!

JAMI


wiesia_m

Informacja poszła w świat.
To jest prawda, że mamy w tym całym nieszczęściu jedno szczęście, że mamy Pawła.
Dzięki Paweł że jesteś Wielki Bohaterze.
Tobie catawinos i Twoim współtwórcom również dzięki za ciężką pracę.
Pozdrawiam cieplusio.

gosia1981

Materiał, który próbujesz udostępnić, zawiera link, który nasze systemy zabezpieczające uznały za niebezpieczny.

http://shar.es/emlkv

Usuń ten link, aby kontynuować.

Jeśli wydaje Ci się, że widzisz to w wyniku błędu, powiadom nas o tym. ???

gosia1981


jankar


marek


Marek op

Catvinos tobie i tym Paniom ktore podjely sie tego zadania jak najnizsze uklony i podziekowania  za wasz pomysl i realizacje  Nie mam fejsa jak mowia moi mlodzi jesli mozna w jakis inny sposob zaglosowac chetnie to zrobie i poprosze innych by glosowaliJestescie wspaniali  Pozdrawiam z calego serca Marek op

catavinos

Na wynik kwalifikacji nie mamy żadnego wpływu bo po trzech finalistów wybierze jury konkursu, a dopiero potem zwycięzców wyłoni głosowanie e-mail i sms. Za to teraz mamy szansę rozreklamować stowarzyszenie i naszą stronę więc do roboty bo następnej okazji nie będzie

Jado

Ja też udostępniłem :-)  Warto.

magda83

I ja tez udostępniłam :) pozdrawiam

gosia_79

z wielką przyjemnością udostępniłam
i jak trzeba będzie to zagłosuję  :)

anula680

Ja również nie mam fejsa ;D,ale córki udostępniły link iiiii....POSZŁO!!! :D
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

wiesia_m

#15
Ruszyła kolejna edycja Zwykły Bohater
Zgłoszenia bohaterów do 26 X 2014r
Catavinos, Ty masz lekkie pióro, proszę, bierz się do pracy a my będziemy Cię wspierać.
Nasz  kochany (chorych i ich rodzin) Paweł zasługuje na to, aby usłyszała o Nim cała Polska a nawet cały świat.
Pozdrawiam. Wiesia z Tadziem

JAMI

WIesia,widzę,ze oglądaliście dziś UWAGĘ :).Pomyslałam o tym samym co Ty.ZGŁOSIC PAWŁA!!!
Jak to się robi?

teresa

Wszyscy pragniemy, aby Paweł został Zwykłym Bohaterem.
Niestety nie udało się w poprzedniej edycji. Może się mylę, ale doszłam do wniosku, że Komiska TVN kieruje się swoimi pobudkami a nie jest obiektywna. A może potrzebują ludzi , którezy potrafią się ładnie zaprezentować i swobodnie wysłowić stokrotnie dziękując za głosy.
Poprzednio wygrała między innymi Pani, która poświęciła się własnemu choremu na autyzm dziecku, a Pawłowi, który będąc w cikężkim stanie z całego serca pomaga wszystkim chorym nie dano szansy.
Zastanawiam się czy może teraz po akcji Ice Bucket Challenge zarówno zacna Komisja TVN jak i widzowie mając większą wiedzę na temat SLA, DD i naszego kochanego Prezesa dadzą Mu szansę? Ale jest jeszcze Paweł, który musi wyrazić kolejną zgodę na kandydowanie.

anna01

Paweł to jedyna osoba w tym kraju zasługująca na to miano. I z konkursem i bez, Pawle, jesteś Wielki!

jankar

Ja też tak myślę.  ;D
Gdybym mogła jakoś pomóc, to bardzo chętnie.

AnnaL

Kochani!
Oczywiście Ania ma racje!
I Terenia ma sluszna uwagę, ze po akcji "Ice" jest wieksza wiedza o SLA. Sadze, ze JESLI Pawel wyrazilby zgode- to byłoby wspaniale zglosic Pawla raz jeszcze ( z pomocą Catavinosa)!!!

Pozdrawiam serdecznie

ania

catavinos

   Konkurs to kolejna okazja do zwrócenia uwagi na DD bo przebrzmiało już echo IBC ,a Paweł jest naszym jedynym i najlepszym sposobem na uświadomienie społeczeństwu co to SLA i po co istnieje Dignitas Dolentium
  Nie ważna jest wygrana, ważne jest, to że ludzie będą mogli poczytać o Twórcy Dignitas Dolentium i naszej sprawie na http://www.zwyklybohater.pl/ przez parę miesięcy  .

Nie ma Solidarności bez Wałęsy, Apple bez Jobs'a i Dignitas Dolentium bez Pawła !


Pawle czekamy na Twój jednowyrazowy komentarz (ZGODĘ)

magda83

Tak jak Ania napisała - Paweł Jesteś Wielki :-)

Pawel

Dziekuje za cieple slowa, przyjmuje nominacje. Pamietajcie, ze Stowarzyszenie to nie tylko ja. Obecnie wiekszosc pracy wykonuja inni
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

wiesia_m

Brawo Paweł!!!
,,Dziękujemy Tobie Paweł i całemu Stowarzyszeniu za to, że jesteście
bo Wy nadajecie sens naszemu życiu''


AnnaL

Super!
Catavinos ma racje!!!

uściski
ania

Martyna

Świetnie, że Paweł się zgodził. Jak tylko usłyszałam o kolejnej edycji tej akcji, od razu pomyślałam sobie o nim.  Trzymam kciuki  ;D

catavinos


wiesia_m

No Catavinos, zrobiłeś kawał dobrej roboty, świetnie napisany tekst.
Ukłony dla Ciebie.

RILU

 
Dziękuję Catavinos - dobrze ,że jesteś
Paweł zasłużył w 100% na bohatera przez duże B

Serdecznie pozdrawiam wszystkich chorych i opiekunów
Szczęść Boże
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

magda83

#30
Catavinos dziękujemy - super to wyszło  :D  pozdrawiam serdecznie

AnnaL

Serdeczne dzięki!!!!

uściski
ania

Ogaruus

Napiszcie proszę jak już będzie można głosować, żebym sobie nie przegapiła.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

catavinos

#33
w ubiegłym roku tego nie było a w tym jest krótki artykuł o Pawle na stronie zwykły bohater

http://www.zwyklybohater.pl/niesie-pomoc-cierpiacym

może w końcu Pawła docenią chociaż według mnie to i tak dużo bo nie każde zgłoszenie wywołuje reakcję redaktorów , opisanie i wyróżnienie spośród wielu zgłoszeń do konkursu

Poczekajmy do 9 listopada ...

wiesia_m

#34
Trzymajmy mocno kciuki

AnnaL

tak-TRZYMAMY KCIUKI i będziemy glosowac!!!!

RILU

#36
GDZIE KLIKNAC aby oddać głos na Pawła
Ktoś wie to bardzo proszę podaj link  :)
Przeszukałem wszystkie strony zwykły bohater
i nic .
To już zaczyna mnie denerwować . Jeśli coś robić to porządnie a w PRL jak zwykle !  >:D

Ja nie chcę zgłosić tylko oddać głos . Zgłosić to co innego niż głosować ,Jeśli się nie wie w TVN i Bankach to zapraszam na lekcję języka do Prof.Miodka

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

wiesia_m

#37
Za dwa tyg. czyli 8 listopada komisja wybierze 9 kandydatów, po 3 z każdej kategori i dopiero wtedy zacznie się głosowanie, które potrwa około miesiąca.

Rilu, na pewno informacja będzie na forum, kiedy zacznie się głosowanie - śledzimy na bieżąco.

Regulamin
http://www.zwyklybohater.pl/upload/REGULAMIN_CZWARTEJ_EDYCJI_KONKURSU_ZWYK%C5%81Y_BOHATER_29_08_14.pdf

''Przebieg Konkursu
8. Czas trwania konkursu i etapy głosowania:
a. Konkurs rozpoczyna się w dniu 28.09.2014 r. o godzinie 10:00:00 i kooczy w dniu 7.12.2014 r.
podczas Gali Finałowej.
b. Konkurs składa się z czterech etapów:
Etap I - zgłoszenia Uczestników do Konkursu - rozpoczyna się w dniu 28.09.2014 r. o godzinie
10:00:00 i trwa do dnia 26.10.2014 r. do godziny 23:59:59.
Etap II – obrady Jury i wyłonienie 9 finalistów – obrady Jury rozpoczynają się w dniu 29.10.2014 r. i
trwają do dnia 08.11.2014 r. Ogłoszenie 9 finalistów będzie miało miejsce dnia 08.11.2014 r.
podczas Audycji Telewizyjnej ,,Dzieo Dobry TVN", w godzinach 8:30-11:00. Organizator dopuszcza
niewielkie przesunięcia czasowe nieprzekraczające 1 godziny zegarowej.
Etap III – głosowanie internetowe na 9 wybranych przez Jury finalistów trwa od dnia 08.11.2014 r.
od zakooczenia Audycji, o której mowa w lit. b powyżej do dnia 07.12.2014 r. do momentu
rozpoczęcia Gali Finałowej, które planowane jest na godzinę 21.00. Organizator dopuszcza
niewielkie przesunięcia czasowe nieprzekraczające 1 godziny zegarowej.
Etap IV – głosowanie SMSowe rozpocznie się dnia 08.11.2014 r. i trwad będzie do dnia 07.12.2014 r.
do momentu, w którym prowadzący Galę Finałową, o ktorej mowa w lit. b powyzej ogłosi
zamknięcie bramek SMS i innych form głosowania, co jest równoznaczne z zamknięciem
głosowania.''

catavinos

Wiecie co mnie cieszy w tej edycji Zwykły Bohater  ?
To, że na około 449 podstron http://www.zwyklybohater.pl/ od  3 dni na 448 jest zdjęcie Pawła i link do artykułu o nim
Klikasz w którekolwiek zgłoszenie wszędzie Paweł i nie ma siły żeby nie kliknąć w te
he, he zakola i poczytać co to za gościu
i o to mi przynajmniej chodziło...

AnnaL

A ja dodam tylko:
Serdeczne dzięki Pawłowi za Jego się zgodę i serdeczne dzięki Tobie-Catavinos za tekst i zgłoszenie!!!

Będziemy głosować!!!
uściski
ania

teresa

O tym, którzy ze zgłoszonych Bohaterów wezmą udział w finale dowiemy się 8 listopada podczas emisji programu Dzień Dobry TVN.
Wczoraj wysłuchałam  Pani Bożeny Walter, która powiedziała, że IV edycja Zwykłego Bohatera jest inna bo pozwoliła uświadomić Komisji, że można być Zwykłym Bohaterem i czynić dobro nie wychodząc z domu. Odebrałam to jakby mówiła o naszym Pawle. Mam nadzieję, że tym razem się uda :)

wiesia_m

Paweł dla nas zawsze będziesz WIELKIM BOHATEREM

RILU

#42
http://www.zwyklybohater.pl/oto-finalisci-akcji-zwykly-bohater-2014

Obok tych 9-ciu zwykłych bohaterów umieścili dwa zdjęcia ale na nich nie można głosować
Jestem bardzo wkurzony na pseudo - jury .Komisja nie ma pojęcia co Paweł czyni i uczynił
Niech się sami pocałują tam gdzie słońce nie dochodzi   >:D  :-[

Tej komisji nie wpuściłbym do biura bo atrament by mi wypili ...tak to jest jeśli się nie zna życia moi mili...tylko po Warszawie się chodzi ,nawet po Krakowie i Łodzi ...przecież tam się zamiata pod dywan i się słodzi
  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Ogaruus

#43
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/oto-finalisci-akcji-zwykly-bohater,148834.html

szkoda, ze Pawła nie wybrali. Dla nas jest i zawsze będzie Bohaterem Numer 1!!!
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

AnnaL

Absolutna racja!
Pawel -jest i będzie na zawsze BOHATEREM NR 1!!!!



RILU

Cytat: AnnaL w 12 Listopad 2014, 12:37:40
Absolutna racja!
Pawel -jest i będzie na zawsze BOHATEREM NR 1!!!!

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/oto-finalisci-akcji-zwykly-bohater,148834.html
(napisałem komentarz na w/w linku)

Minutowi Bohaterowie

Szanowna nie dla mnie komisjo
czyny bohaterów oceniliście
Wyszliście do nas z wielką misją
pretendentów źle wybraliście !

Gdzieś w Polsce w krótkim czasie
bohater uratował komuś życie...
Przeoczyliście ludzi o wielkiej klasie
czemu długoletnich nie widzicie ?..

Paweł Bała , długoletni bohater ,uratował bezpośrednio i pośrednio w ciągu wielu lat wiele istnień ludzkich od przedwczesnej śmierci
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

catavinos

Zwykłych jest na pęczki i takich wybrali , komisja wyraźnie dała nam to do zrozumienia że pomyliliśmy konkursy bo przecież Nasz Paweł jest Niezwykły.
Poklikajcie sobie na http://www.zwyklybohater.pl/ , wszędzie jest Paweł, jest na 99% podstronach i na stronie głównej
Można odnieść wrażenie,że to wygrał nasz kandydat i tak trzeba o tym myśleć, a że nie będzie z tego kasy...
I tak warto było, bo przeglądającym http://www.zwyklybohater.pl/ utrwali się postać Pawła i  tego co zrobił dla innych 
Gdy będzie konkurs NIEZWYKŁY BOHATER to Paweł wygra bo takim jest 

teresa

Bohaterstwo, służba drugiemu człowiekowi i skromność to Ty Pawełku. Dla mnie byłeś, jesteś i zawsze będziesz WIELKIM BOHATEREM!