Słabe nogi

Zaczęty przez h_a_n_i_a_s, 22 Kwiecień 2014, 08:03:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

h_a_n_i_a_s

Moja mama ma coraz większe problemy z chodzeniem, zwłaszcza po schodach. Widzę że czasami trudno jest jej utrzymać równowagę.Nie wiem co robić żeby choć trochę je wzmocnić. Czy jest coś co mogłabym jej dać na wzmocnienie. pozdrawiam Hania

Ogaruus

Ja piję chińskie zioła na poprawę równowagi i wydaje mi się, że pomagają, ponieważ mniej się wywracam. Macie zamontowane poręcze przy schodach? może jakaś orteza pomoże?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Marek op

Witam wszystkich  Moim zdaniem trzeba duzo cwiczyc ale nie przeciazac W ubieglym roku w listopadzie spadlem po schodach uderzylem glowa w posadzke jak sie okazalo doznalem stluczenia mozgu  bylem w trzech szpitalach  tam mnie diagnozowali i rechabilitowali, Moje rece i nogi byly bardzo slabe ale dzieki rechabilitantom jakos udalo mi sie dobrnac do stanu uzywalnosci,Teraz juz radze sobie z wejsciem na moje drugie pietro choc forma nie jest jeszcze taka jakbym chcial.Mysle ze dam rade sie jeszcze troche podciagnac.poruszajac sie po klatce schodowej jedna reka trzymam sie poreczy a w drugiej mam kule i tak wchodze i schodze trzymajac sie poreczy podpierajac sie kula. Nie ukrywam ze bylo to nielatwe ale jak sa checi to da sie to zrobic Pozdrawiam serdecznie i zycze cierpliwosci  gdyz jest bardzo potrzebna przekonalem sie na wlasnej skorze.Pozdrowienia Marek op