Pytanie o świadczenia

Zaczęty przez max, 21 Listopad 2013, 14:55:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

max

mam takie pytanie zwionzane z SLA rok temu wykryto w szpitalu u mnie stwardnienie boczne zanikowe i w papierach z wypisu szpitala pisze żeby zgłośić sie na rozwarzenie kontrolne badanie EMGza rok czy musze jechać tam przymusowo bo jest z tym dóżo żeczy zwionzanych a mianowicie po wyjściu ze szpitala dostałem drugom grupe inwalidzkom na stałe i otrzymuje mały zasiłek z opieki spoółecznej boje sie to utraćić a mój stan zdrowia pogarsza sie mam duże problemy z nogami i ogólnie jestem tak słaby .ze lepiej nie mówic czy musze jechać do szpitala

mab5

Max... jeśli masz świadczenia z ZUS ze względu na stan zdrowia a stan Twojego zdrowia pogarsza się- na pewno nie musisz obawiać się odebrania świadczeń....
Mając zdiagnozowane SLA z tego co mi wiadomo należy Ci się orzeczenie w I gr, na to dalej renta inwalidzka i dodatek pielęgnacyjny do renty.
Co do samego pobytu w szpitalu - na czas drogi z domu do placówki i z powrotem należy Ci się transport sanitarny... sam pobyt w szpitalu- pewnie jak w każdym mieście- będzie pozostawiał wiele do życzenia...
Powodzenia....

max

u mnie jest taka sprawa że ZUS mnie nie interesuje nic mi sie z niego nie nalerzy sprawdzałem ciesze że dostałem coś z opieki i mam zasiłek stały bezterminowy

max

jeszcze nawionzujonc do rozmowy czy musze jechać do tego szpitala bo fatalnie sie czuje