Czas apokalipsy

Zaczęty przez catavinos, 10 Grudzień 2013, 17:18:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catavinos

    Majowie mieli rację co do końca świata chociaż pomylili się trochę co do dokładnej daty, ale to można im wybaczyć i zrzucić na karb niedoskonałych ówcześnie metod obliczeniowych. Wszelkie jednak znaki na niebie i na ziemi za tym przemawiają. Zgodnie z religią chrześcijańską Jezus powtórnie przyjdzie na Ziemię by sądzić żywych i umarłych, a według naszych braci Muzułmanów powróci razem z ich dwunastym prorokiem, który gdzieś zniknął u zarania dziejów.
Kim był Jezus wszyscy wiemy, miał moc uzdrawiania i wskrzeszania umarłych. W czasach późniejszych, kiedy odszedł by zasiąść po prawicy Ojca zdarzały się pojedyncze cuda na Ziemi aż do czasów obecnych. Nikt jednak nie uzdrowił do tej pory więcej ludzi niż sam Chrystus 2000 lat temu. Teraz jednak pojawił się ktoś kto przebił wielokrotnie ilość uzdrowionych, uratowanych od niechybnej śmierci. A imię jego jest AKSOM. My doskonale wiemy, że jest nim nasz dr inż. Moska Uzdrowiciel.
Żydzi i Muzułmanie również wiedzą, czytając od prawej do lewej AKSOM wyjdzie im MOSKA. Czyż to nie jest znak, że Mesjasz zszedł powtórnie na Ziemię ? Bo któż inny jak nie sam On mógłby cudownie uzdrowić 83 osoby i uratować skazanych na pewną śmierć ?
Cytat: ,,którym pomagałem a które przez medycynę lekarską były wypisane do domów na umie- ranie, 83 uratowałem" http://mnd.pl/forum/index.php?topic=6220.0
(Szkoda tylko, że ci 83 uzdrowieni są anonimowi, ale to kwestia wiary albowiem błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli)
   Dziwi mnie kompletny Wasz brak reakcji na dobrą nowinę głoszoną przez Marię.
Gdyby jednak dr inż. Moska okazał się fałszywym Mesjaszem i nie miał mocy uzdrawiania to pytam:
Dlaczego ta SZUJA widnieje na liście użytkownicy i nadal posiada tu konto?
Jeśli uważacie zaś, że AKSOM MOSKA mimo wszystko zasługuje by przebywać wśród Was to proszę usuńcie moje konto i zapomnijcie, że kiedykolwiek był na tym forum niejaki catavinos !

RILU

Ech ,Catavinos
nie usuwaj konta . Bardzo lubię czytać Twoje posty.
Jesteś tutaj bardzo potrzebny .Jestem tego samego zdania odnośnie anioła - uzdrowiciela.

Poprośmy Pawła o pożegnanie aniołka .
Może naszą Tereskę .
Naprawdę zróbcie coś z tym szamanem.

Serdecznie pozdraawiam  ;)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

wiesia_m

Catavinos, również lubię czytać Twoje posty.
Do mnie też ten uzdrowiciel pisał na priva, czyli zalogował się wykradać e-maile.

anula680

Jestem za usunięciem szamana.Mąci tylko w głowach >:D
Catavinos,Paweł bardzo lubi jak czytam mu twoje posty i zgadza się z Tobą
zresztą ja też.
Pozdrawiamy  :laugh:
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Pawel

Sorry, ze dopiero go usunalem, ale niestety rzadko bywam ostatnio na forum. Tereso jakby co nie miej litosci: banuj IP i usuwaj :)
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Pawel

niech Dobry Anioł ściele pod Pani stopy szkarłatne i złote róże, szczęścia i miłości.

Och Mario czyzby Cie podrywal ;)?
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

teresa

Cytat: Pawel w 11 Grudzień 2013, 21:16:04
Sorry, ze dopiero go usunalem, ale niestety rzadko bywam ostatnio na forum. Tereso jakby co nie miej litosci: banuj IP i usuwaj :)
Paweł staram się tak robić, ale w tej sprawie miałeś sygnał wcześniej http://mnd.pl/forum/index.php?topic=6220.msg29882#msg29882 i nic nie zrobiłeś dlatego teraz wolałam się z Tobą skonsultować :)