Wypożyczalnia sprzętu

Zaczęty przez mnd.pl, 30 Styczeń 2014, 16:58:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Wypożyczymy nieodpłatnie potrzebującym chorym na SLA/MND:
- asystor kaszlu. Urządzenie to pomaga w odkaszlnięciu zalegającej w płucach wydzieliny, której sam chory nie może się pozbyć. Wymagania: brak tracheostomii oraz bycie objętym opieką hospicjum domowego lub zespołu wentylacji domowej.
- łóżko elektryczne. Ułatwia ono zajmowanie się chorym i poprawia jego komfort. Wymagania: chory musi być leżący i przebywać w domu.
- materac przeciwodleżynowy. Urządzenie to pomaga w profilaktyce i leczeniu odleżyn. Wymagania: chory musi być leżący i przebywać w domu.


Chętnych prosimy o kontakt - 795 185 502 lub mnd-sla@wp.pl.
Przypominamy, że trwa zbiórka "1% podatku" na rzecz Stowarzyszenia i indywidualnych chorych! Przeczytaj tu: Zasady zbiórki


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1391097528&archive=&start_from=&ucat=&

justa

Z tego co wiem, to nie ma możliwości wypożyczenia łóżka elektrycznego , gdyż wszystkie są wypożyczone  już od dawna . Taką informację otrzymałam pod wskazanym numerem telefonu.

Pawel

Bylo to nieporozumienie z Jola prowadzaca telefon. Nie mamy juz wolnych lozek, ale kupimy 5 nowych do wypozyczenia nowym potrzebujacym.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

justa

Bardzo się cieszę , że będą zakupione łóżka .Czekamy cierpliwie...