Studiowanie i pracowanie z SLA

Zaczęty przez Ogaruus, 01 Marzec 2014, 13:24:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Ogaruus

w przyszłym tyg 4 egz. jak je zdam to zostaną mi jeszcze 2 na lipiec i hiszpański na wrzesień.
a później - super wakacje;)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

Hej, hej,
jak tam mój ulubiony "kujonek"?  ;D
Cztery egzaminy do przodu???
Ups... pytanie retoryczne, oczywiście!
Buziaczki :)

Ogaruus

no właśnie nie za dobrze. 2 razy oblałam prawo handlowe - jutro idę do profesora błagać o napisanie testu po raz  3. nie mam już siły się uczyć, chcę wakacji, chyba resztę zostawię  na wrzesień chociaż wiem że wtedy jeszcze bardziej nie będzie mi się chciało uczyć...
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Ogaruus

no i d.pa zbita;( nie dał mi dzisiaj poprawiać prawa handlowego, a na rynki finansowe się nie wyrobiłam z  nauką i zamiast 3 egz we wrześniu mam 5...
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

:) Trudno,
ale świat się nie zawali...
co się odwlecze to nie uciecze...
co ma wisieć nie utonie...
iiii... więcej przysłów nie pamiętam...  >:D
wypoczęty umysł lepiej chłonie wiedzę :)
A poza tym spieszy Ci się gdzieś??? Studiowanie to całkiem przyjemny okres w życiu...
:)

Ogaruus

mam niezdolność do pracy z ZUS-u do maja 2019 więc w sumie nie;)
jednak mi jeszcze prowadzący odpisali że mogę dwa egz napisać w lipcu więc nie mam jeszcze wakacji.
jakoś wolałam liceum niż studia. mieliśmy zarąbistą, zgraną klase, zawsze się było z czego pośmiać. Ci ludzie na studiach są mi obcy, wszyscy zdrowi, imprezują, podróżują, bawią się, a ja co...?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

Cytatmam niezdolność do pracy z ZUS-u do maja 2019

Zawsze wierzyłam w "cudowne właściwości " naszego ukochanego ZUS -u!!!
No popatrz od czerwca 2019 do roboty kochanieńka! do roboty, będziesz przez ZUS ozdrowiona  ;D
Ja mam do kwietnia 2016, wprost nie mogę się doczekać uzdrowienia ha,ha, ha...
Chyba wystąpię z wnioskiem o nagrodę Nobla dla urzędników i przepisów ZUS owskich!
Cały świat uważa SLA za nieuleczalne, ale ZUS swoje wie!

Jeszcze na lipiec masz te dwa egzaminy, więc młoda, nie obijać się proszę, tylko zakuwać proszę!!!
Znasz zasadę 3 Z?
Twoje pokolenie też ją stosuje?
buziaki :)

Ogaruus

oczywiście, że znam. jednak w XXI wieku wyszło to z mody. teraz wszyscy mają smartphony i z tego zrzynają. u mojego męża na kierunku są ludzie którzy kupują sobie taki słuchawki z mikrofonem, że zdający dyktuje po cichu zadanie kolledze który siedzi pod salą i ten kolega rozwiązuje zad i mu dyktuje co ma pisać na egzaminie. wprawdzie nie wwiem jak ktoś taki ma znaleźć pracę jak nic nie umie.
Ja mam lipę bo wszystko zdaję na konsultacjach więc muszę umieć, zazwyczaj na 3Z właśnie;)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

poniek

Dziewczyno jakii Ty masz "połer". Podziwiam Ciebie.
pozdrawiam
poniek

Ogaruus

masza - przecież do jest oczywiste, że do 2016 roku urosną Ci skrzydła i pofrunieesz do roboty :)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

"Młodości podaj mi skrzydła...

Co tam w mieście królów?
Nawałnice nie wyrządziły Ci szkody?
W wiadomościach wyglądało to dość groźnie.

Ja ledwie żyłam w tym upale.
A jak Twoje zwoje? nie przegrzały się? :)

Ogaruus

#51
w mieście królów przedwczoraj nie było prądu  w trakcji i tramwaje stały w centrum miasta, ledwo do mnie dojechała rehabilitantka. wtorkowy egz poszedł mi nawet, nawet na 4. w czwartek mam egz z rynków finansowych a jest to dość ciekawe więc zwoje się nie przegrzały. nie mogę uwierzyć że za 8 dni bd w drodze nad polskie morze (jakby ktoś chciał dostać kartkę to priv).
dwa tygodnie temu rehabilitantka kupiła mi therabandy i ćwiczę sama, choć ciężko się zmusić do regularnych ćw.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

GRATULUJĘ!  ;D
Trzymam kciuki za czwartek!
Cieszę się z Tobą na wyjazd, pozdrów ode mnie morze  8) 8)
A na dużej piłce ćwiczyłaś? Też bardzo fajnie.

Ogaruus

ćwicze z rehabilitantką, ponieważ sama po pierwsze nie lubię piłki, a dwa boję się że zniej spadnę.
mam nadzieję, że bd tam internet, bo nie ukrywam, że jestem uzależniona od forum i forumowiczów;)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

masza

Popieram to uzależnienie jak najbardziej  :)

Ogaruus

dzisiaj zdałam na +3;) w sobotę wieczorem jedziemy nad morze, wracam 1 sierpnia i od 3.08 ruszam z rehabilitacją 6-tygodniową tak jak w zeszłym roku.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

kasia29

udanego wypoczynku!!!!baw sie dobrze i oby pogoda Wam dopisala

wiesia_m


teresa

Wypoczywaj Zuchu. Zbieraj sily na rehabilitację. :D

masza

Super!
Gratuluję!
No to teraz zasłużone LB!  ;D
Pogody, słońca i smacznej rybki! :)