Studiowanie i pracowanie z SLA

Zaczęty przez Ogaruus, 01 Marzec 2014, 13:24:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

masza

zasiłek pielęgnacyjny z ZUS wynosi obecnie 208,17 zł.
właśnie dostałam decyzję z ZUS.
różnica 55 zł.
według mnie warte zachodu ;)

oscar

No Ogaruus, co tam u krakowskich kujonów   ;)
Jak licencjat - napisany ?
Bo jak nie to rzuć temat na forum i pomożemy  8)
Może nie będzie na temat, ale na pewno śmieszny  >:D
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ogaruus

Nie-najlepiej. Licencjat piszę, mam już prawie 3 rozdziały (42 strony ;) ), ale niestety 4 rozdział empiryczny jest najgorszy, ponieważ piszę o fuzji i przejęciach przedsiębiorstw i muszę przeanalizować taką jedną transakcje. Obawiam się sesji bo mam 3 trudne przedmioty, a nie mam notatek znikąd pomocy, po prostu masakra. Ostatnio mam doła,  trudno mi się zmobilizować, często czuje się źle, jestem zmęczona, głowa mnie boli. Jak się tylko da to śpię do popołudnia, później mam rozwalony dzień.
Coraz gorzej mi się chodzi, strasznie mi wygina prawą stopę przez co mnie boli i staję na krawędzi i trudno mi utrzymać równowagę. Jutro odbieram buty ortopedyczne, mam nadzieję, że pomogą. Mam już wizję siebie na wózku... :(
Nie wiem czy jak  zdam to pójdę na magisterkę, w ogóle nie widzę dla siebie zajęcia, nie wiem jak to będzie. Nie wiem czy się jeszcze do czegokolwiek nadaję. Siedzieć cały dzień w domu - nie wchodzi w grę, może jakaś praca?
Dziękuję Oscar, że się o mnie troszczysz ;)  Też pisz w swoim wątku!
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

mila

Hej Ogaarus!
Czytałam kilka Twoich postów i z pewnością jesteś bardzo waleczna dziewczyną.  To wstrętne chorobsko nie daje nam o sobie zapomnieć nawet na chwilę  ale dasz radę i z pracą licencjacka i z dołem...Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki..☺
Pozdrawiam

oscar

Ogaruus - wysłałem Ci na priv
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ogaruus

3 rozdział pracy licencjackiej napisany :)  w poniedziałek idę do promotora i ruszam z rozdziałem empirycznym. W ten piątek mam najtrudniejszego kolosa z ekonometrii finansowej, także trzymajcie kciuki.
Buty ortopedyczne są super, bardzo dobrze mi się w nich chodzi i nie są brzydkie :D 
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

wiesia_m

Trzymamy kciuki w piątek.



Pozdrawiamy Wiesia z Tadziem

Ogaruus

Kolokwium zdane, było łatwe i łagodnie oceniała :)
wczoraj wieczorem byłam z mężem i przyjaciółką na spacerku na piwku na "naszej" ławeczce, pogadaliśmy i pośmialiśmy się. Dzisiaj z siostrą kupiłam sukienkę na ślub szwagierki, w pierwszym sklepie także cieszę się bardzo, bo nienawidzę chodzić po sklepach i przymierzać ciuchów. Same  pozytywne rzeczy ;)
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

RILU

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

madzia 32

Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

masza

BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Ja wiedziałam, że tak będzie!
Ja wiedziałam!

Wszystkie "kujony" ;D tak mają ;) , zwłaszcza te "królewskie"!
Wiosna! i cały świat się uśmiecha :)
Buziaczki!

wiesia_m

Brawa dla Ciebie Aniu!

dph

Brawa za zdane kolokwium :)

Ogaruus

Wczoraj zaliczyłam swoją pierwszą poważną glebę. Spadłam na twarz i rozwaliłam sobie twarz pod wargą i wargę od środka. od 15.00 do 20stej czekałam na Sor-ze żeby mnie zszyli, a później jeszcze 40min na wypis. masakra. Na szczęście mam tylko dwa  szwy wewnątrz buzi, a wyglądam jak Baba z foresta gampa. A wy zaliczyliście jakieś poważna gleby?
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

Sars

Jak u pani zaczęła się ta choroba?  Czy była pani meczliwa i osłabiona?

madzia 32

Ogaruus przykro mi ja raz mialam taka sytuacje ale na szczescie mialam sie czego przytrzymac. Ja i tak uwazam cie za dzielna babke i podziwiam ciebie.
Moze to narazie jednorazowy incydent, trzynam kciuki oby tak bylo.
Pozdrawiam.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Ogaruus

ja miałam nietypowe pierwsze objawy więc nie ma się co do mnie porównywać.
niestety nie są to sporadyczne incydenty. nie ma tygodnia żebym gdzieś się nie wywróciła, a staram się być ostrożna
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

madzia 32

Ogaruus kochana jestem calym sercem z toba, taka mloda i fajna babka a juz ma przechlapane,  mam nadzieje ze zadne inne nowosci sie nie dolacza.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

oscar

Ogaruus

Pociesze Cię, że też miałem kilka spektakularnych upadków
•   Na weselu, rozbity łuk brwiowy (do dzisiaj mam taką piękną, nieszytą, męską blizne ), podarty garnitur, zakrwawiona twarz, ale co to za wesele jak się nie leje krew
•   Korkociąg ze schodów, klasyczny jak James Bond, ogólne potłuczenia, przeważnie na gębie, takie ślady typu przemoc w rodzinie 
•   Bezbolesny upadek po którym leżałem 6 godzin aż mnie ktoś znajdzie, i po tej glebie przestałem chodzić samodzielnie
•   Było jeszcze kilka ulicznych i łazienkowych, na razie pominę

I jak jak to mówiła babcia: ,,Trzeba uważać, aby nasze Anioły nie dostały garbów od ciągłego podnoszenia nas z ziemi po kolejnym upadku"  :angel:
Albo dziadek, który był bardziej surowy: Nie szukaj winnych swojego upadku, ale pomyśl, co z tobą "nie tak"   >:D

Uważaj na siebie  ;)
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ogaruus

sesja, sesja, sesja... w przyszłym tyg 4 egzaminy i 1 kolokwium. Trzymajcie mocno kciuki.
Pracę licencjacką zostawiłam na wrzesień.
Zapisałam się na szkolenia, które mają zakończyć 3-miesięcznym stażem w ramach projektu "małopolska bez ograniczeń", czekam na odpowiedź czy się zakwalifikowałam.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!