kupię łóżko ortopedyczne

Zaczęty przez anna141278, 14 Marzec 2014, 07:38:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna141278

Jestem zainteresowana kupnem łóżka ortopedycznego dla mamusi. najlepiej używane, bo raczej nie mieścimy się w budżecie jeśli chodzi o nowe. Poprosze o rady na co należy zwracać uwagę przy kupnie takiego łóżka. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Ania
Ania T

mab5

zwróć uwagę, by pod spodem miało więcej niż jeden silnik- bo jak jeden wysiądzie to przepinasz  wtyczkę do drugiego, opuszczasz choremu nogi czy plecy i spokojnie bez paniki idziesz dzwonić do serwisanta... gorzej, jeśli masz jeden silnik i on wysiądzie akurat w niedzielę wieczorem jak chory jest w pozycji półsiedzącej....nasze łóżko miało 3 silniki i mieliśmy raz taką awarię ;) i wcale nie mam za złe koledze, że na mój telefon typu "jejku, co ja mam teraz zrobić?-odpowiedział spokojnie: wejdź pod łóżko i przepnij wtyczkę do drugiego :)))

joannak

#2
Witam, posiadam łóżko rehabilitacyjne Burmeier ARMINIA III
Łóżko jest nieomal nowe /jeszcze na gwarancji/, nigdy nie było z nim problemów, choć ma jeden silnik. Dodatkowo posiadam nie używany materac i wysięgnik do ręki.
Moja Mama korzystała z łóżka bardzo krótko przed pójściem do szpitala, z którego niestety już nie wróciła do domu...

Dokładny opis łóżka można znależć na stronie: www.stolter.pl/pl/167_2/produkt_arminia_iii.html

Odbiór osobisty z Łodzi. W razie zainteresowania proszę o kontakt.
Pozdrawiam, Joanna

Już nieaktualne !!!